Wpis z mikrobloga

Kobiety żyją w takim świecie jakim im się zbudowało. Jakoś w Arabii Saudyjskiej nikomu się nie posrało w dupach. Po prostu ci Polscy #!$%@? pod-mężczyźni dają się manipulować kobietom jak one chcą, są na każde ich skinienie, a w Polskiej kulturze wprost istnieje kult kobiety której nie wolno uderzyć nawet kwiatkiem, nawet jeśli ciebie atakuje. Faceci samo sobie zgotowali ten los, kraj pieprzonych rycerzy, a beta-orbiterów z roku na rok przybywa którzy
@jakiezycietakiarab Mój ojciec się powiesił. Głównie właśnie przez logikę różowych.
Ojciec zachowywał się jak #!$%@? przez zażywanie dużej ilości taniego alkoholu, który mu zniszczył psychikę.
Do tej pory mam spore blizny na plecach. Ale #!$%@? podrośliśmy trochę z rodzeństwem czasy zaczęły być bardziej cywilizowane ojciec zaczął mieć stałą pracę, pił tylko piwo i to w racjonalnych ilościach (2-3 piwka po pracy w farbyce).
Hajs w domu zaczął się zgadzać bo ojciec brał
masz racje, po wzięciu tego pod uwagę, zamiast 8 razy częściej, zabijamy się 'tylko' ~6 razy częściej.


@jakiezycietakiarab: Przeszperałeś statystyki światowe i obliczyłeś te 6 w 2 minuty? Brzmi przekonująco.
To nie jest mało istotny problem.
Druga sprawa kobiety odreagowują stres, wygada się taka, wypłacze stres. Natomiast standardowy facet tłumi emocje wiec gorzej znosi długotrwały stres.
Wystarczy poczytać i zagłębić się w badania zamiast pieprzyć glupoty o tym że wszystko to
@blondeblossom:

Druga sprawa kobiety odreagowują stres, wygląda się taka, wypłacze stres. Natomiast standardowy facet tłumi emocje wiec gorzej znosi długotrwały test.

O tym piszę od początku? Myślisz, że my chcemy wiecznie udawać, że jest super? Ja np kocham to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie napisałem, że wina kobiet, ale waszej presji. Spróbuj 'mieć' problemy i sobie kogoś znaleźć jako facet to zrozumiesz, że nie jest tak
@blondeblossom: Przyczyna jest troszkę inna, mężczyźni jak podejmują próbę to robią to skutecznie bo faktycznie mają już dość i chcą żeby się już to wszystko skończyło.
Kobiety z kolei nie chcą się zabić tylko, jak to ładnie się określa, "wołają o pomoc" chociaż bardziej trafnym określeniem jest skrajny niedobór atencji. Oczywiście są odstępstwa od tej reguły ale statystyki mówią jasno że w większości przypadków to się sprawdza
bo kobiety nienawidzą jak facet narzeka i jesteś zmuszony udawać całe życie kogoś kim nie jesteś, albo cie zostawi dla kogoś "mocniejszego psychicznie". Na koniec nie wytrzymujesz presji i się wieszasz. W innych krajach nie ma takiego parcia na to, ale polkom sie posrało troche w dupach


@jakiezycietakiarab: ziom, walczysz że stereotypami rzucając takie uogólnienia przypisujac go do obrazka? Masz gdzieś tam napisane powody tych samobójstw?

Za niedługo ktoś zrobi z
Nie napisałem, że wina kobiet, ale waszej presji. Spróbuj 'mieć' problemy i sobie kogoś znaleźć jako facet to zrozumiesz, że nie jest tak kolorowo. Spróbuj jeszcze raz spojrzeć na obrazek który zapostowałem, zamiast się zaczynać rzucać na mnie z pięściami.


@jakiezycietakiarab: a to sami na siebie presji faceci nie nakladaja?
Skoro tak wszyscy cierpicie z powodu presji i ucisku kobiet, to czemu nie walczycie?
Prawda jest taka, ze mnostwo facetow sama
to czemu nie walczycie?


@agaja: jak to nie, przecież zapostowałem śmieszny obrazek xD.

I przecież nie zwalam winy 'za wszystko'. Ale za to, że trzeba udawać 'twardego'. A to jest prawda.

Gdzie ja was uskarżam o wszystko? Jakie to uczucie robić ze mnie jakiegoś mizogina? Gdzie ja napisałem, że to wina kobiet, że jest presja na bycie z kims? Przestań automatycznie przypisywać jakieś rzeczy o których nie wspominam, moze, tak na