Wpis z mikrobloga

TL'DR
Kupiłam auto które miało fabrycznie krzywą felgę a w ASO odbył się czeski film. Będzie szczegółowy wpis.

Jest! Udało się!
Wymienili mi felgę w ramach gwarancji. Wszystko trwało od 8 rano do 17 z masą perypetii!!!
Przez ten czas byłam zapewniania że przecież felga jest prosta, że 3 godziny robili testy, że jeździli nawet kierownicy i wszystko gra.
Zaczęłam się już czuć jak ktoś chory psychicznie więc koniec żartów - zadzwoniłam po @putinn który pomaga przy zakupie samochodów używanych a wulkanizacja to jego drugie imię XD i gdyby nie on to jeździłabym dalej nowym (!!) samochodem na krzywej feldze...
Mega Ci dziękuję za postawienie ich (kierowników) do pionu i za to, że pokazałeś zawodowym mechanikom (sic) jak się sprawdza felgi.
Z tego co rozmawialiśmy to @putinn ma opisać całą sytuację (która bardziej przypomina czeski film) jak dojedzie z Katowic do swojego miasta. Bo mnie przy wszystkim nie było in się słabo na tym znam a historia powinna pójść w eter.

Jeśli znacie kogoś kto kupił suzuki vitarę w mm cars katowice - uwaga, moja krzywa felga została przekręcona do jednego z samochodów na odbiór. Nie mieli nowej więc dali mi cudzą.

Jeśli ktoś chce być zawołany do pełnej historii (za onkologa nie zwracam, kawy też nie pijcje bo ciśnienie podniesie) to zostawcie plusa, użyje pierwszy raz mirkolisty.

#samochody #afera #motoryzacja #januszebiznesu #oszukujo
Pobierz n.....a - TL'DR 
Kupiłam auto które miało fabrycznie krzywą felgę a w ASO odbył się c...
źródło: comment_oRsKNx4Pnp01CgQcJWHIX85OTgEYZW4W.jpg
  • 111
@magrusia
@peszmerd ja osobiście nie widziałam zakładania zepsutej felgi na inne auto. Jednak auto przygotowywane dla klienta zostało jednej pozbawione. Teraz pytanie czy wadliwa felga pójdzie do kosza a klient czekający na odbiór będzie musiał poczekać na dostawę i zakup nowej czy stanie się coś innego ;)