Wpis z mikrobloga

@Raja: Podobno właśnie na Sri Lance szału nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A turyści, cóż - są miejsca zatłoczone jak i mniej uczęszczane
  • Odpowiedz
@Raja: Racja, nie trzeba daleko szukac by bylo rownie pieknie lub jeszcze piękniej. Grecja,Wlochy, Hiszpania - jesli tam się jeszcze nie bylo, nie ma sensu leciec do Tajlandii. Bylem w wielu miejscachi wg mnie Panstwa Morza Środziemnego > Tajlandia
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: Przy dorobinie peszka kupa siana na łapówkę, 1000 działek dilerskich, sprawa w sądzie i lot do pierdla ;) Teraz dodatkowo za wyrzucenie kiepa na plażę grzywna przekraczająca koszt wakacji albo rok w pace.
Miłego Cumplu ;) Tak wiem, że to kiedyś :)
  • Odpowiedz
@2MSR: a nie czasem Ton Sai Beach zaraz obok? Wspinalem sie kiedys na ta "igle" w tle ☺ Jak tam jest obecnie? Ostatni raz chyba 5 lat temu byłem. Pozdr.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Raja Małpy to tu właśnie ani jednej nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jedynie w Tiger cave i na railay east
  • Odpowiedz
@2MSR: Swietne miejsce.
Polecam sobie wynajac skuterek i pojezdzic po okolicy. Warto wejsc na górę swiątyni tygysa, wez sobie dobre buty tylko. Ja poszedlem w sandalkach i dramat potem :D.

Jak bedziesz na Ao Phra Nang Beach to trzeba obadac Phra Nang Cave Beach ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dalej jak bedzie znak na view point zeby isc do góry po lianach, to nie idzi tam.
  • Odpowiedz