Wpis z mikrobloga

@2MSR: tam za plecami masz saloniki masażu? Bo z tego co widzę to jest to skrajna lewa część Ao Nang. Kilka lat temu był tam rządek z masażami, ale po tym jak wojsko wzięło się za porządkowanie plaż to może być różnie. Pozdrawiam i udanego pobytu :)
@Daro_ufo: Było tak dobrze bo świetna dziewczyna, masa przygód i odwiedzonych miejsc. Co tu mam się wynurzać :) Wiza się skończyła, robotę legalną dostać to graniczy z cudem, trza było wracać do Anglii. Po 8 miesiacach wróciłem w grudniu na urlop i na gwiazdkę dostałem kosza pt. "my feelings changed" Kurtyna. Nie żałuję niczego. Just move on... :)

PS. Może kiedyś stworze bloga, żeby opisać to pół roku. #zebroplusy na zachętę
@2MSR: Ale do resortów, można wchodzić. To nie Polska, że Ci z mordą wyjadą #!$%@? burasie. Jak ktoś Cię zapyta co robisz to powiedz, że chciałeś się rozejrzeć i za chwilkę sobie pójdziesz. Mai pen rai i sabai sabai ;)
@2MSR jeszcze miesiąc i też będę mirków triggerował takimi zdjęciami xD

A na razie trzeba się owinąć szaliczkiem i wziąć parasolkę, bo nie dość, że #!$%@? zimno, to jeszcze pada (,)
Miałem być na Ao Nang, spontanicznie po lądowaniu w Krabi zawinąłem się na wyspę Phi Phi. Nie żałuję decyzji bo później byłem jeden dzień na powrocie w Krabi i jakościowo przepaść. Jak coś polecam każdemu uciekać na wyspy:)
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.