Wpis z mikrobloga

@dida0997 eh rozwinelabym temat ale zaraz będziemy się czepiac tego czym jest mądrość a czym inteligencja i w sumie wyjdzie na to, ze masz rację ale w większości przypadków na nic ci wiedza jak nie umiesz jej wykorzystać w praktyce, a książki ci w tym specjalnie nie pomogą, no chyba, że na wczesnych etapach życia
@dida0997: Mylisz się. W książkach są zawarte nie tylko główne tematy, ale i przemycane są różne dodatkowe treści. Czytając "Perfekcyjną Niedoskonałość" które jest twardym science fiction dowiedziałem się kto to jest profesor Wolszczan. Znalazłem też sporo pojęć z bieżącej nauki, o których sobie potem doczytałem. Gdybym nie przeczytał książki to bym na nie nie trafił. Mądrość to nie suche fakty a umiejętność wykorzystywania posiadanej wiedzy.
@dida0997: Nie ogarniam o co ludziom chodzi, naprawdę. Nie czytasz? Debil. Czytasz horrory, fantasy? To po #!$%@? to robisz, i tak nic z tego nie wyniesiesz. Czytasz książki z przekazem, naukowe? Halo, halo, atencjo przybywaj!
Kuźwa, dorabiacie do czytania jakieś chore ideologie w taki sposób, że czytając wyłącznie dla przyjemności czuję się jakbym robiła coś złego i potrzebowała na to jakiejś licencji, bo wygląda na to, że teraz może to robić