Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno, bo mi się przypomniało. Kibice Legii odnawiają dzisiaj zniszczony przez burzę oddział w Centrum Zdrowia Dziecka. Kosztem życia prywatnego pomagają najmłodszym. W tym czasie lewica dzielnie walczy z urojonym faszyzmem na ulicach Warszawy próbując zablokować legalnie idący #marszniepodleglosci. Na koniec "bandytami" zostają nazywani ci pierwsi.

Ktoś tutaj rozstał się z rozumem już dawno.

#legia #kibice #kibole #bekazlewactwa
Pobierz V.....o - Jeszcze jedno, bo mi się przypomniało. Kibice Legii odnawiają dzisiaj znisz...
źródło: comment_stkWTXdWnZy0pkuLBYk4l3KnDRUnjLCW.jpg
  • 27
@Venro wszystko fajnie, ale kibice maja duzo za uszami. Chwala im za to co robia charytatywnie, nagana za #!$%@? i robienie wiochy w europie i w Polsce. Mowie ogolnie nie tylko o L.
@Venro:
Niektorzy to kompletnie maja nasrane miedzy uszami zeby nawet w pozytywnych akcjach widziec jakies drugie dno. Mentalnosc szukania negatywnych aspektow, bardzo czesto na sile w czyms co powinno kazdego mobilizowac do podobnych akcji.
Kibice Legii odnawiają dzisiaj zniszczony przez burzę oddział w Centrum Zdrowia Dziecka (...) Na koniec "bandytami" zostają nazywani ci pierwsi

@Venro: nie słyszałem jeszcze żeby ktoś nazywał kibiców Legii "bandytami". Kiboli owszem bo na inne określenie nie zasługują.

W tym czasie lewica dzielnie walczy z urojonym faszyzmem na ulicach Warszawy

@Venro: flagi z krzyżem celtyckim, hasłami o białej Polsce i "Europa będzie biała albo bezludna" to nie są urojenia tylko
kibolsko-nacjolskiego zidiocenia i zezwięrzecenia


@Kootanga: A co takiego ostatnio zrobili oprócz głoszenia haseł o znaczeniu których nie mają pojęcia?

Zidiocenie i zezwierzęcenie to ostatnio tylko antifa pokazuje.