Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno, bo mi się przypomniało. Kibice Legii odnawiają dzisiaj zniszczony przez burzę oddział w Centrum Zdrowia Dziecka. Kosztem życia prywatnego pomagają najmłodszym. W tym czasie lewica dzielnie walczy z urojonym faszyzmem na ulicach Warszawy próbując zablokować legalnie idący #marszniepodleglosci. Na koniec "bandytami" zostają nazywani ci pierwsi.

Ktoś tutaj rozstał się z rozumem już dawno.

#legia #kibice #kibole #bekazlewactwa
V.....o - Jeszcze jedno, bo mi się przypomniało. Kibice Legii odnawiają dzisiaj znisz...

źródło: comment_stkWTXdWnZy0pkuLBYk4l3KnDRUnjLCW.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Venro wszystko fajnie, ale kibice maja duzo za uszami. Chwala im za to co robia charytatywnie, nagana za n-----------i i robienie wiochy w europie i w Polsce. Mowie ogolnie nie tylko o L.
  • Odpowiedz
@Venro: część z uczestników MN miała transparenty z faszystowskimi hasłami, a w pierwszej linii było hasło "BIAŁA EUROPA", a ty mówisz że ktoś miał urojenia ?
  • Odpowiedz
@Venro:
Niektorzy to kompletnie maja nasrane miedzy uszami zeby nawet w pozytywnych akcjach widziec jakies drugie dno. Mentalnosc szukania negatywnych aspektow, bardzo czesto na sile w czyms co powinno kazdego mobilizowac do podobnych akcji.
  • Odpowiedz
Kibice Legii odnawiają dzisiaj zniszczony przez burzę oddział w Centrum Zdrowia Dziecka (...) Na koniec "bandytami" zostają nazywani ci pierwsi

@Venro: nie słyszałem jeszcze żeby ktoś nazywał kibiców Legii "bandytami". Kiboli owszem bo na inne określenie nie zasługują.

W tym czasie lewica dzielnie walczy z urojonym faszyzmem na ulicach Warszawy

@Venro: flagi z krzyżem celtyckim, hasłami o białej Polsce i "Europa będzie biała albo bezludna" to nie są urojenia tylko
  • Odpowiedz
@Venro: dobrzy ludzie nie n----------ą po mordach innych ludzi, z powodu tego, że kibicują innej drużynie piłkarskiej. Kibole to nie są dobrzy ludzie. Nie mam na myśli kiboli konkretnie jednej drużyny, ale ogólnie. Bojówki klubów piłkarskich to dla mnie zupełna abstrakcja i skrajny debilizm.
  • Odpowiedz
kibolsko-nacjolskiego zidiocenia i zezwięrzecenia


@Kootanga: A co takiego ostatnio zrobili oprócz głoszenia haseł o znaczeniu których nie mają pojęcia?

Zidiocenie i zezwierzęcenie to ostatnio tylko antifa pokazuje.
  • Odpowiedz