Wpis z mikrobloga

@some_ONE: I widzisz. Nie potrafisz czytać. Jest wyraźnie napisane co innego. Wystarczy wejść na stronę zespołu, aby zobaczyć, że rzecznikiem jest jakiś Francuz...., a ona pisze o jakiejś kobiecie, co jest szefowa do spraw komunikacji i kij wie czego. @bordo_to_moje_przeznaczenie tu się krytykuje wszystkich, nawet sam Buxton został oczerniony. Jak to mówi mój syn: "przeszedł chrzest hejtu na wykopie." :)
@the_white_crystal nazywam się Anna, chyba, że o czymś nie wiem. Mam 45 lat. I fakt nie, ogarniam, mój syn tutaj lepiej sobie radzi, ale on woli grać w gry, niż zajmować się sportem. jablkabanany tutaj było jakieś zdjęcie i był skreślony z niej, a na powrocie było sporo wyzwisk, ale mnie dziwi co innego. Dlaczego powiedział to w niemieckiej telewizji, a nie w angielskiej albo dla polskiej?
Ogarnijcie się @crespo i spółka. Ewidentnie macie ludzie jakiś problem, skoro wszędzie widzicie Roksanę. Chyba serio czas na jakieś leki, ewentualnie na zmianę dawkowania tego, co już bierzecie. Pamiętajcie, by przed użyciem zapoznać się z treścią ulotki bądź skonsultować się z farmaceutą.