Wpis z mikrobloga

19571,26 - 14,22 = 19557,04

Patrząc na odczyty smogu wczoraj wieczorem bałem się, że czeka mnie pierwszy tej jesieni bieg w masce... a tu miła niespodzianka: powiało i pyk! smogu nie ma (ʘʘ) Do tego ciepło - 8 stopni, a wiatr nawet umiarkowany...
Wybiegłem o 5:15 i planowałem 12-13km spokojnym tempem - ale nadrobiłem trochę tu, trochę tam i wyszło 14 km luźnego relaksu :) Tempo bez szaleństw - w ogóle w tym miesiącu się nie spieszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miłego!

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 19571,26 - 14,22 = 19557,04

Patrząc na odczyty smogu wczoraj wieczorem bałem...
źródło: comment_tfHMIoclWc2aaD4Ob9dQOpUzgJ2t8fzo.jpg
  • 11
@randy: @PurpleHaze: Generalnie – bieganie w masce na pewno jest cięższe niż bez niej :) Będę śmigał w Respro Cinqro już trzecią zimę - gdy ją kupowałem, to bardzo niewielki A samą maskę musiałem sprowadzać z Anglii. Teraz teoretycznie wybór jest większy, ale to chyba głównie dlatego, że pojawiło się roztwory chińszczyzny niewiadomej jakości.
Masek jest sporo, ale do biegania wiele z nich się nie nadaje – po chwili intensywnej
Co z tym robić? Cholera nie wiem: psikać spirytusem? Przecież potem się go nawdycham i będę biegał ululany.


@enron: Jak biegasz codziennie, to kiepsko ale ja dawałem na kaloryfer, żeby przynajmniej szybko wyschła.