Wpis z mikrobloga

Co się do #!$%@? dzieje w Poznaniu, że jest tak kosmiczny popyt na wynajęcie mieszkania dwupokojowego/kawalerki? Co lepsze to trzeba obejrzeć w ciągu godziny i zaklepać, albo przejść specjalny casting.
Nawet ceny z kosmosu nikomu nie przeszkadzają.
Ja nie jestem na miejscu, a na dodatek jestem chory! Jak mam #!$%@? coś znaleźć?
Mam już zaklepaną pracę z żoną, tylko to #!$%@? mieszkanie!
#zalesie #jprdl #oswiadczenie #poznan
  • 15
Mam już zaklepaną pracę z żoną, tylko to #!$%@? mieszkanie!


@mar_joz: mam to samo, tyle, że szukamy nawet pokoju dwuosobowego w jakimś studenckim mieszkaniu ( ͡° ʖ̯ ͡°) znalezienie kawalerki poniżej 2.000 lub pokoju poniżej 1.500 graniczy z cudem.
@mar_joz: Rzadko kiedy właściciel lubi ryzykować i wynajmować parze albo jeszcze dziewczynie w ciąży albo już z dzieckiem. Praktycznie wywalić się takich ludzi nie da, a później właściciel jest zadłużony i musi spłacać bo lokator przestaje płacić. Takie Polskie prawo. Właściciele się boją.
@mar_joz A w czym umowa mi pomoże. Mam chodzić do sądu przez dwa lata bo komuś się nie chce płacić czynszu za mieszkanie które wynajmuje komuś? W uwadze już chyba 4 przypadki opisali gdzie lokatorzy nie chcieli opuścić lokalu.
@mar_joz: haha, jak się przeprowadzałem tutaj to miałem tak samo. Z pracą bez problemu, ale nie mogłem tego cholernego mieszkania znaleźć. Wiesz szukałem - mieszkania i dupa, później pokój też ciężko było, ale udało mi się znaleźć drogą klitkę - tak małą, że jakbyś pierdnął, to szyby by zaparowały.

Powodzenia!
powodzenia życzę:) żebyśmy szybko przestali robić sobie konkurencję na tym polu


@mar_joz: mogę się pochwalić, że już nie jestem konkurencją dla Ciebie :) znaleźliśmy pokój ~21 metrów kwadratowych, w mieszkaniu trzypokojowym (2 pokoje "mieszkalne" + salon), świeżo po remoncie, 1400 + internet. Do pracy mam kilometr, do Biedronki 500m, a do centrum 15 minut tramwajem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także czuję się jak wygryw. A u was
@enslavedeagle zapomniałem napisać.
Wprowadzamy się od grudnia do pokoju o mega wysokim standardzie. Mieszkanie gigantycze, a w drugim pokoju para której nigdy nie ma, bo mieszkają w Szczecinie, tutaj są tylko kiedy akurat mają interesy w Poznaniu.
W sumie 1400 ze wszystkim :)
Pozdro!