Wpis z mikrobloga

20529,61 - 12,65 = 20516,96

3km + 5x1km w 4:50, przerwa 500m + 2km

Dzis wyjazd zaraz po robocie, wiec bieganie wchodzilo w gre tylko rano. Budzik ustawiony na 4:42, siku, kupa, dwie kanapeczki z miodem i biegac wyszedłem o 5:05 :) Pogoda przyjemna. Wtedy tez doszlo do mnie jaka glupota bylo zylowanie wczorajszego wybiegania :) Mysle, zeby zaczac delikatnie i po 400m patrze na zegarek a tam 5:15 :) No coz, widocznie wczoraj to jeszcze nie byl max :) Same szybkie odcinki poszly bardzo sprawnie w zadanym albo ponizej zadanego tempa. Widze duza poprawe w wydolnosci, miesiac temu przy takich tempach dyszalem jak lokomotywa a dzis oddech przyspieszony, ale spokojny :D Miesiac treningow silowych chyba daje juz efekty. Jednak maly czas regeneracji ma swoje skutki i troche czuje po bieganiu achillesa. Jutro 12km w krakowskim smogu :D

Btw. Mirki z krakowa - zapodajcie jakies przyjemne miejsca do dlugiego wybiegania w okolicach ulicy Saskiej

#bieganie #biegajzwykopem #krakow #ruszmirko

Statystyki:

Dystans: 12.65 km
Czas: ◷01:10:16
Średnie tempo: 5:33 min/km
Średnia prędkość: 10,80 km/h
Kalorie: 0 kcal
Średni puls: ❤145.8bpm
Maksymalny puls: ❤164bpm

#sztafeta #ruszwroclaw
  • 3
@randy: szybki bill jesteś :) Ja to w 15 minut się leniwie zbiorę z wyrka, kota nakarmię, ubiorę i wyjdę przed dom - no chyba że masz multitasking i parę rzeczy na raz robiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aha, co do Saskiej - bardzo blisko masz Bagry, o ile pamiętam przeszły rewitalizację więc pewnie można dookoła nich biegać.
@enron: jak biegam tak wcześnie rano, to staram się jak najszybciej ogarnąć, żeby mi nie przeszła ochota do biegania :D

te bagry wyglądają spoko, dzięki !
@randy: no i jeśli lubisz wzniesienia, to mijasz Bagry, lecisz pod wiaduktem kolejowym i zapierdzielasz pod górę na Kopiec Krakusa. W bonusie masz piękny widok na Kraków ( ͡° ͜ʖ ͡°)