Wpis z mikrobloga

20924,06 - 7,79 = 20916,27

No to dzisiaj polatane :D A miał być spokojny półgodzinny bieg 5:20 tempo. Wszystko szło świetnie, pobudka o 7! 9 godzin snu wiec pełna regeneracja, słoneczko na dworze. Dodatkowo w końcu kupiłem sobie BCAA i po wczorajszych interwałach nie czułem żadnych bóli mięśni. Swoją drogą środek jest niesamowity, nie wiem jak, ale w trakcie biegania dodaje kopa, a po bieganiu przyspiesza regenerację. 3 miesiące nie używałem, No i dzisiaj rano jak ruszyłem z kopyta to zamiast tempa 5:20 przez pierwsze 5km było tempo 4:30 :D nawet ustanowiłem nowy rekord na 1 mile - 6:40min. Także poranek pełen wrażeń :) Miłego słonecznego dnia!

#bieganie #biegajzwykopem #tengoscbiega

#sztafeta #ruszmirko

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 12
@thatguy93: zaciekawiłeś mnie tym BCAA :) Trzeba mieć zaufanego dilera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz w życiu jakąś odżywkę sobie zażyczyłem w barze po wizycie na siłowni, mało się nie wyrzygałem...
@enron: Polecam xtreme5000, brałem kiedy miałem w tygodniu 4 dni biegania i 3 mocnej siłowni, znakomite na regeneracje :) Jest masa różnych smaków, ja piłem cytrynowy i w smaku przypomniało vibovit :P
@enron: wcześniej miałem z activelab to smakowało jak jakies theraflu, było obrzydliwe :p Ale faktycznie to diabelstwo działa. Czy dodaje kopa to w sumie nie wiem czy sie po prostu dobrze w końcu nie wyspałem, ale na pewno przyspiesza regenerację:p a tak długo zwlekałem żeby kupić, bo nie lubię tych sklepów z odzywkami :D teraz kupiłem cytrynowy xtreme anticatabolix firmy FA i jest całkiem niezły.
@thatguy93: nie szalej, bo się wypstrykasz przed półmaratonem. Dzisiaj, maksymalnie jutro, ostatni czas na coś więcej, niż zwykłe rozbieganie. Potem nogi do góry i sielanka : )
Ja dzisiaj pierwszy raz długie spodnie ubrałem, na dworze równe zero stopni, ale biegło się elegancko, po półmaratonie nogi świeże jak nigdy!