Wpis z mikrobloga

Jesteście dumni że swoich drugich połówek? Ale tak naprawdę, naprawdę dumni z ich osiągnięć? Bo ja tak! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hobby #fizyka #matematyka #niebieskiepaski #rozowepaski

Mój @niebieskipasek zdał właśnie egzamin kończący pierwszy etap kursu matematyki organizowanego online przez MIT. Do kursu podeszło 6 000 internautów, z czego zdało tylko 335 osób. On na 80% ().

Fizyka to jego pasją, a do kursu podszedł żeby lepiej ją rozumieć. Teraz go piczuje żeby spróbował przekuć swoją pasję w zawód. Może dzięki temu będzie miał więcej czasu na swoje hobby, a przy okazji będą mu płacili za przyjemnosci. Teraz nie jest szczęśliwy z powodu swojej pracy. Mój Niebieski Pasek jest najmądrzejszy i najfajniejszy na świecie! ()
  • 30
@mala_rybka: Moja półówka zawodowo edukacyjne jest 100x lepsza ode mnie robi trudne studia budowlane, jest na praktykach potrafi wiele poświęcić by zawodo się zrealizować i moim skromnym zdaniem za parę lat będzie zarabiać wielką kasiurę czego jej życzem niezależnie czy będziem razem czy niet.
@ursaminior niebieski też był krótki czas na fizyce, ale ciężko było pogodzić obecność na zajęciach z pracą. Poza tym trochę narzekał na jakość. Ale kierunek super ().

@Clermont mają bardzo dobre, wymagające kursy. Uczelnia wydała Feynmana, więc nie może być źle. Ale jeśli możesz polecić jakieś inne, ciekawe kursy to chętnie przekażę niebieskiemu .