Wpis z mikrobloga

Witajcie Mircy, mam takie oto pytanie: jechałem za znajomym jako pasażer i na skrzyżowaniu z podporządkowanej włączyliśmy się do ruchu przez co kierowca za nami prawie do nas dobił, jednak mniejsza o to, kierowca ten jechał za nami, a po zatrzymaniu się odgrażał się, że pójdzie z nagraniem ze swojej kamerki na policję i jeszcze zobaczymy, stąd mam pytanie co ten gość może zrobić? Nie doszło do kolizji nie było większego zagrożenia dla ruchu zatrzymał się metr od nas nie zjechał na przeciwny pas.
#wypadek #przepisy #kierowca #auta #motoryzacja #przepisydrogowe #policja #oswiadczenie #pomocy #gownowpis
  • 13
@granatowawolowina: Jechaliśmy i kierowcy z którym jechałem wydawało się, że gość ma włączony kierunek więc włączyliśmy się do ruchu, wtedy ja zobaczyłem jak gość wcale nie skręca tylko chce nam wjechać w tył, na szczęście jechał wolno i nas nie dotknął
@granatowawolowina: Ok, dzięki za info, sam jestem ciekaw czy chce mu się chodzić po policji żebyśmy zapłacili te 300 zł, dodatkowo gdyby kierowca z którym jechałem miał racje, że miał włączony kierunek (ja wtedy byłem zajety czym innym i nie widziałem), a pojechał prosto to przecież tego na kamerce nie będzie widać