Wpis z mikrobloga

#motocykle #kask #odziezochronna #odziezmotocyklowa
Drodzy,
Mikołaj obiecał nowy kask. Obecnie Astone gbh, czy jakoś tak. Po 20k km szybka już matowa. Chciałbym kask czarny połysk, raczej bez blendy. Chętnie z szybą fotochromatyczną. Budżet 800-1000.
Plus do tego jakiś interkom, może byc ali (jak działa). Myślałem o bell qualifier...
Dziękuję

#robieducati
Wszystkie kontrolki sprawne, wystarczyło po serwisówce powtykać kable w desce rozdzielczej. Następny punkt: kranik podciśnieniowy, malowanie zadupka i błotnika.
  • 48
@Mu_H: @tamto-to-tamto: @koszyk2: @enjoi: @gerard-kowalski: @Pszemekk: @wtchr:
Zawołam grupowo.
Byłem dzisiaj pooglądać te kaski, akurat trafiłem do sklepu, gdzie był Bell, Nolan i HJC.
1. Bell- ładnie wykonany, oprócz szybki, której mechanizm działa jak w moim kasku za 350zł. Nie spróbowałem szyby fotochromatycznej, bo na dworze było pochmurnie. Na plus zapięcie DD, wygodny, porządnie sztywny w odczuciu. Na duży minus to klapka na interkom- pusta
@niemieczargentyny: zdradzisz gdzie mieli tego Bella? Chciałbym go sam sprawdzić.
Jak szukasz kasku w okolicy Wrocka i chciałbyś jechać do Dzierżoniowa, do sklepu Motosudety (dużo kasków na Allegro mają wystawionych), to odradzam. Kasków nie ma na stanie, pomimo tego że dzwoniłem wcześniej z pytaniem czy są, żeby nie jechać specjalnie ponad 60km w jedną stronę. Gość mi mówi na miejscu, że on nie będzie przecież trzymał wszystkich rozmiarów (pytałem o M
@Mu_H: Bella oglądałem na Oporowie, ul. Solskiego. Bardzo łatwo trafić, sklep przy drodze na Bielany.
Dzisiaj tylko oglądałem kaski. Jak pisałem w pierwszym poście, piszę list do Mikołaja (bez żartów) i już on się tym zajmie.