Wpis z mikrobloga

O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o jakiś prezent, niespodziankę, drobną przyjemność dla swojego #niebieskipasek ,a wszyscy odpowiadają lodzik.Jakby naprawdę to miało być czymś absolutnie wyjątkowym, czego nie robi się w normalnych sytuacjach łóżkowych ze swoim mężczyzną, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mówię kochanie dziś nasza rocznica jako prezent mam dla ciebie... LODA XD przestańmy traktować kobiety jako, te które nie lubią sexu i uprawiają go tylko jak mężczyzna zasłuży lub łaskawie mu na to pozwolą a mężczyzn jako wiecznie napalonych i niewyżytych seksualnej bo to jest śmieszne. Wszyscy mamy potrzeby a jak któraś ze stron traktuje sex jako "prezent" za dobre sprawowanie drugiej strony niezależnie od płci to znak że nie dzieje się najlepiej. Tak jestem kobieta lubię sex i sama często go inicjuje, dziękuje pozdrawiam

#takaprawda #zwiazki #milosc #sprawydamskomeskie
Pobierz Royal_Z - O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o ja...
źródło: comment_MVTwrEzRk05KKEJnPLWZbmGF0fce7Jx6.jpg
  • 120
@Royal_Z: różne kobiety się trafiają :) I serio, facet nie potrzebuje wymyślnych prezentów, jakichś super trafionych itd. Wystarczy ewentualnie cokolwiek praktycznego, jakiś miły gest w formie wyjścia do kina/knajpki/bilard/kręgle i ten mityczny lodzik o poranku i te poczucie akceptacji, pożądania jest wystarczającym przypomnieniem i prezentem. Gdyby było coś bardziej jednostronnego w łóżku niż lodzik to pewnie to też by było proponowane przez niebieskich - przy tej formie stosunku kobieta ma 100%
@Royal_Z: ja osobiście uważam, ze osoby które tak NA PRAWDĘ myślą są mało z socjalizowane i/lub mało inteligentne i to jest margines może trochę większy tu na wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°)- ale dalej margines
@Martuchna69: @Royal_Z: @Vilyen: @catwmn: jak gosc to jakas #!$%@? to normalne ze panny nie chca #!$%@? galgana i potem takie akcje, w ogole mnie to nie dziwi. Nigdy mi sie nie zdarzyla taka sytuacja, ale to chyba dlatego ze trzeba byc mezczyzna i kobieta wie ze w taki sposob mozna co najwyzej pozartowac.