Wpis z mikrobloga

O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o jakiś prezent, niespodziankę, drobną przyjemność dla swojego #niebieskipasek ,a wszyscy odpowiadają lodzik.Jakby naprawdę to miało być czymś absolutnie wyjątkowym, czego nie robi się w normalnych sytuacjach łóżkowych ze swoim mężczyzną, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mówię kochanie dziś nasza rocznica jako prezent mam dla ciebie... LODA XD przestańmy traktować kobiety jako, te które nie lubią sexu i uprawiają go tylko jak mężczyzna zasłuży lub łaskawie mu na to pozwolą a mężczyzn jako wiecznie napalonych i niewyżytych seksualnej bo to jest śmieszne. Wszyscy mamy potrzeby a jak któraś ze stron traktuje sex jako "prezent" za dobre sprawowanie drugiej strony niezależnie od płci to znak że nie dzieje się najlepiej. Tak jestem kobieta lubię sex i sama często go inicjuje, dziękuje pozdrawiam

#takaprawda #zwiazki #milosc #sprawydamskomeskie
Pobierz Royal_Z - O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o ja...
źródło: comment_MVTwrEzRk05KKEJnPLWZbmGF0fce7Jx6.jpg
  • 120
Ja zawsze kisne z tych różowych które brzydzą się robic loda hahah.


@Martuchna69: o, to jednak istnieją takie które jednak nie lubią, skoro z nich kiśniesz...

i je musisz zachęcać do tych praktyk...

Dziewczyny sam fakt że to sprawia przyjemność waszemu niebieskiemu powinno być zachęcające i podniecajace
przestańmy traktować kobiety jako, te które nie lubią sexu i uprawiają go tylko jak mężczyzna zasłuży lub łaskawie mu na to pozwolą a mężczyzn jako wiecznie napalonych i niewyżytych seksualnej bo to jest śmieszne


@Royal_Z: Każdy o tym wie, przecież ten lodzik to standardowy tekst dla beki jak wychowaj jak swoje czy bolec na boku
@Royal_Z: Mnie z kolei denerwują laski, które muszą przypadkowych, obcych ludzi pytać co kupić swojej drugiej połówce. Serio? Jak można tak bardzo nie mieć chociaż minimalnego pojęcia o zainteresowaniach teoretycznie jednej z najbliższych ci osób? A jak zapytasz taką co niebieski lubi, to odpowiada, że no gry. Jakie gry?! Później jeszcze wyjeżdża taka z tekstem, że ona by się wstydziła ukochanej osobie dać coś tam. No super bulwo, ale raczej powinno
@Royal_Z: Głupie pytanie to i głupie odpowiedzi. Skąd wykop ma wiedzieć co chłop lubi i czym się interesuje? To najlepiej wie właśnie jego dziewczyna, pytanie na portalach o takie rzeczy jest żałosne. Jak chce faktycznie zrobić niespodziankę to niech sama coś wymyśli. Nie wiem czy byłbym zadowolony z prezentu/niespodzianki przy którym partnerka jedyną inwencją jaką się wykazała to pytanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami