Wpis z mikrobloga

O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o jakiś prezent, niespodziankę, drobną przyjemność dla swojego #niebieskipasek ,a wszyscy odpowiadają lodzik.Jakby naprawdę to miało być czymś absolutnie wyjątkowym, czego nie robi się w normalnych sytuacjach łóżkowych ze swoim mężczyzną, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mówię kochanie dziś nasza rocznica jako prezent mam dla ciebie... LODA XD przestańmy traktować kobiety jako, te które nie lubią sexu i uprawiają go tylko jak mężczyzna zasłuży lub łaskawie mu na to pozwolą a mężczyzn jako wiecznie napalonych i niewyżytych seksualnej bo to jest śmieszne. Wszyscy mamy potrzeby a jak któraś ze stron traktuje sex jako "prezent" za dobre sprawowanie drugiej strony niezależnie od płci to znak że nie dzieje się najlepiej. Tak jestem kobieta lubię sex i sama często go inicjuje, dziękuje pozdrawiam

#takaprawda #zwiazki #milosc #sprawydamskomeskie
Royal_Z - O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o ja...

źródło: comment_MVTwrEzRk05KKEJnPLWZbmGF0fce7Jx6.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@Royal_Z dokładnie tak. Ja zawsze kisne z tych różowych które brzydzą się robic loda hahah. Dziewczyny sam fakt że to sprawia przyjemność waszemu niebieskiemu powinno być zachęcające i podniecajace. Dodam że anal też nie jest taki zły..
  • Odpowiedz
@Royal_Z dobra nie chce mi się tego ciągnąć aż się skapniesz o co chodzi, to był taki dżołk
że hehe wykopek widzi kobiety tylko w internecie więc to dla niego coś wyjątkowego
...
  • Odpowiedz
@Royal_Z próbowałam okiełznać jego ciśnienie trzymając go podczas gdy niebieski sikał i powiem Ci że to nie jest proste.. serio. Utrzymanie siusiaka przy szczaniu nie jest proste hah
  • Odpowiedz