Wpis z mikrobloga

O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o jakiś prezent, niespodziankę, drobną przyjemność dla swojego #niebieskipasek ,a wszyscy odpowiadają lodzik.Jakby naprawdę to miało być czymś absolutnie wyjątkowym, czego nie robi się w normalnych sytuacjach łóżkowych ze swoim mężczyzną, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której mówię kochanie dziś nasza rocznica jako prezent mam dla ciebie... LODA XD przestańmy traktować kobiety jako, te które nie lubią sexu i uprawiają go tylko jak mężczyzna zasłuży lub łaskawie mu na to pozwolą a mężczyzn jako wiecznie napalonych i niewyżytych seksualnej bo to jest śmieszne. Wszyscy mamy potrzeby a jak któraś ze stron traktuje sex jako "prezent" za dobre sprawowanie drugiej strony niezależnie od płci to znak że nie dzieje się najlepiej. Tak jestem kobieta lubię sex i sama często go inicjuje, dziękuje pozdrawiam

#takaprawda #zwiazki #milosc #sprawydamskomeskie
Royal_Z - O Mirki jak mnie denerwuje jak za każdym razem kiedy #rozowypasek pyta o ja...

źródło: comment_MVTwrEzRk05KKEJnPLWZbmGF0fce7Jx6.jpg

Pobierz
  • 120
  • Odpowiedz
@Royal_Z: #!$%@?, mówisz o tym na wykopie XD gdzie stulejarze marzą o dziewczynie, a co dopiero o lodziku XD przecież jak ktoś im spróbuje wytłumaczyć, że w większości związków to zupełnie normalne, a nie forma nagrody czy niespodzianki i niektórzy faceci dostają "lodzika" niemal codzennie, to taki stulej się zrobi w #!$%@? agresywny XD
  • Odpowiedz
@Royal_Z: fajne, zdrowe podejście.

btw. ostatnio moja różowa opowiadała mi o swojej koleżance, która z seksu uczyniła "nagrodę", a jego braku "karę" dla swojego faceta, a później, po kilku latach takiego "związku" była mocno zdziwiona czemu jej facet nie chce się z nią ożenić (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Royal_Z: ja też tego nie rozumiem, natomiast z moich obserwacji jest to typ występujący pospolicie. Niestety nawet miałem okazję sie z takim spotykać. Dziweczyna ładna, powyżej przeciętnej (mocne 8/10, w dodatku mój typ urody), która ze swojej piczy uczyniła kartę przetargową do księżniczkowania. Trochę szkoda, ale z takim podejściem nie pozostało mi nic innego jak tylko ją zostawić po jakimś czasie.
  • Odpowiedz
  • 5
@MirekVonKapusta: bardzo rozsądne podejście bo niestety łóżko to jeden z fundamentów udanego związku i jak przez dłuższy okres czasu ta osoba nie chce się zmienić nie ma na co liczyć ze nagle za rok czy dwa coś jej się odmieni
  • Odpowiedz
@Royal_Z: jestem ciekaw kiedy różowe zrozumieją, że mamy w głębokim poważaniu jakieś wymyślne prezenty.. zjedzenie czegoś smacznego, spokój i ewentualny lodzik usatysfakcjonuje nas dużo bardziej niż kupiony na siłę przedmiot, który znudzi się po 2h zabawy i nigdy więcej go nie użyjemy. Nie mamy 5 lat gdy musieliśmy dostać coś namacalnego i zarabiamy, więc sami możemy sobie kupić wszystko na co mamy ochotę. Przykładowo mój cumpel dostaje od różowej jakieś głupoty,
  • Odpowiedz