Wpis z mikrobloga

Może lodzik?


@robertx: Sami utrwalają takie myślenie, a potem się dziwią, że kobieta s--s raz w tygodniu, a lodzik na urodziny i gwiazdkę. ;)
  • Odpowiedz
Może kup mu zegarek, który będzie jednocześnie geolokalizatorem - to tak na przyszłość, żebyś nie musiała martwić gdzie chodzi z kolegami. Albo lepiej zasponsoruj mu tatuaż koniecznie w widocznym miejscu tzn. szyja, dłoń, z napisem w stylu " Zawsze razem....(wasze imiona)", "Moje serce bije dla...." gwarantuję będzie pamiętał dzień zaręczyn.
  • Odpowiedz
  • 4
@Borsuczy_Pierd A i jeszcze jedno. Kochamy się, puszczamy bąki przy sobie, wymiotowałam a on mi wycierał usta, widział mnie w każdym stanie, zna każdą moją słabość i każdy mój błąd, po którym nie sądziłam że ktoś mnie pokocha. Nie uważam że to jest coś co mnie upokarza jeśli robię to z nim.
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex Ehh nie zrozumiałaś mnie zupełnie. Mi tylko chodziło stwierdzenie "obowiązek" Spoko, fajnie że nie ukrywacie nic przed sobą. Ja ze swoją Kobietą też się zbytnio nie hamuje gdy jesteśmy we dwoje ;) A i nie uważam że jesteś nienormalna.
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex:
Sygnet? Moj boze, masz za faceta krola cyganow? ;)
A tak na powaznie, to raczej kup mu cos fajnego, kazdy facet to taki troche dzieciak, wiec moze jakis smartwatch, czytnik ksiazek, kamerke typu goPro, czy cos innego, co go ucieszy i co pokrywa sie z jego hobby.
  • Odpowiedz