Wpis z mikrobloga

Serio chce wam sie pocieszać te księżniczki na #tinder ? Mnie by taki cringe złapał jakby mi taka odpisywała półsłowkami a ja bym się starał jak Wy, myślając, że na mnie spojrzy. Jesteście k---a pantoflami i uważacie się za gorszych, od typowej księżniczki karynki z tinder czy baado, bo się płaszczycie przed nimi, a potem sie dziwicie czemu mają takie wymagania, jak tacy jak Wy zrobią dla nich wszystko i są dostępni 24/7, a ona się rucha z innymi wtedy xD #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
#rozowepaski #tfwnogf #przegryw
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beagl: a pisze to facet ze zdjęciem z chińskiej bajki w avatarze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@candys: Jak chinskie bajki w avatarze to ewidentnie jest zbyt malo meski zeby sie wypowiadac o Tinderach prawda?
Bo w koncu prawdziwy mezczyzna, twardy jak skala, wiedzacy czego chce w zyciu, stanowiacym oparcie w zyciu, uparcie dazacy do swojego celu, itp itd jest tylko wtedy gdy gra w
  • Odpowiedz
@piwniczak

Jak chinskie bajki w avatarze to ewidentnie jest zbyt malo meski zeby sie wypowiadac o Tinderach prawda?

Są chińskie bajki i chińskie bajki. Mógłby mieć awatar z jakimś Naruto czy innym mangowym herosem albo chociaż postacią męską. K---a, nawet damską a'la wojowicza księżniczka czy inny c--j. Ale zobacz co on(?) ma, nie tylko w awararze, wejdź w jego profil...
O ile można zrozumieć fascynację anime jako takim, no to k---a
  • Odpowiedz
@beagl: Ty masz ewidentnie jakiś problem i to o wiele gorszy niż fascynacja obrazkami z małymi dziewczynkami. Nawet kiedy udajesz krytykowanie mężczyzn tak naprawdę kolejny raz wyłazi z Ciebie niechęć do kobiet. Ciekawostka: życie jest o wiele przyjemniejsze, kiedy nie skupiasz się na tym czego/kogo nie lubisz.
  • Odpowiedz