Wpis z mikrobloga

Mam intrygujące mnie pytanie do wszystkich praktyków i teoretyków #redpill:

**Jeśli wasze teorie są prawdziwe* to czemu "alf" jest tak mało?**

To proste. Skoro wg. was kobiety są rządzone przez "pierwotne instynkty", czyli lecą na silnych mężczyzn, a zasada Pareto działa i bety wychowują w większości nie swoje dzieci (a w rzeczywistości dzieci alf, z którymi kobiety zaciążyły, bo wolą "łobuzów"), to czemu nie żyjemy w społeczeństwie samych "chadów"?

Przecież z tak chętnie przywoływanej przez redsów teorii ewolucji wiemy jasno, że jeśli jakaś cecha jest preferowana (zapewnia większy sukces reprodukcyjny) to po jakimś czasie zaczyna dominować w społeczeństwie. Jeśli np. samice myszy preferują krótsze ogonki ( ͡º ͜ʖ͡º) i chętniej zachodzą w ciąże z samcami o takich ogonkach, to po kilkudziesięciu pokoleniach 90% myszy będzie miało krótkie ogonki lub nie będzie miało ich wcale.

Tak samo jeśli - wg. #redpillhandbook "wszystkie kobiety zawsze" puszczają się z alfami, czemu samce alfa sarkają, że mamy "kryzys męskości" i "prawdziwych mężczyzn" jest tak niewielu? Od dawna przecież w społeczeństwie powinny dominować cechy "alf" przekazywane z pokolenia na poko0lenie chętniej niż "bet", bo przecież bety nie ruchają, lub ruchają o wiele mniej...

Ktoś coś? ( ͡ ͜ʖ ͡)

#redpill #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tfwnogf #bolecnaboku #psychologia #ewolucja

*

  • 57
  • Odpowiedz
@Rewolucjonista_przegrywu: No ale co w takim razie z dziećmi chadów? Skoro 80% kobiet ma dzieci alf, to co się dzieje z ich genami dominacji? Magicznie znikają?

BTW:

Przeciwnie, to właśnie odsetek drapieżników, czyli Chadów stabilizuje się na poziomie mniej więcej 1 proc. populacji. Tak więc, wygląda na to, że to jest właściwy odsetek dla tego typu ludzi


To akurat jest niezgodne z naukowymi badaniami nad drapieżnikami, dawno dowiedziono, że takie układy
z.....i - @Rewolucjonista_przegrywu: No ale co w takim razie z dziećmi chadów? Skoro ...

źródło: comment_jVN1Frne8bW9aY6pF4KO50P8MdzxcaHS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Annaroth @Rewolucjonista_przegrywu Kolejne pudło.

Jeśli cecha "A" jest preferowana przez inne samice (potencjalne partnerki) to matka danego osobnika stara się właśnie ową cechę uwydatniać, żeby jej syn miał większe szanse na "rynku" reprodukcyjnym - bo przecież chodzi też o jej geny. Krótko mówiąc, teoria ewolucji mówi jasno - jeśli samica poleciała na brutala (bo uznała to za atrakcyjne), postara się wychować swojego syna też na brutala, żeby inna samica uznała go za
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni próbujesz wszystko brać na logikę, w tym zachowanie kobiet - tym samym przeczysz najważniejszej zasadzie, a próbujesz bawić się w ośmieszanie czegoś czego najwidoczniej nie rozumiesz.

Kobieta jest zbudowana inaczej niż facet. Nie działa tak logicznie lecz instynktownie. Dzieci wychowuje wg swoich zasad a nie zasad męskich, dlatego matka wychowa podobną do siebie córkę, ale też podobnego syna. Syn o cechach kobiecych będzie tym słynnym betą.

Dlaczego nie wychowa go na
  • Odpowiedz
@Fidelis:

przekazanie zasobów do wychowania dziecka


Czyli alfy nie mają żadnych zasobów? To skąd teoria, że kobiety na te zasoby właśnie lecą (typu kasa - wg. redpill największy "piczomagnes" to bogactwo) ?

Dalej, ta teoria "równowagi" nie tłumaczy dlaczego alf jest tak mało (mniej niż 20%). Do wychowywania dzieci wystarczyłoby 2-3 mniej bet (rodzina z 2 lub 3 dzieci), więc reszta powinna być wyparta z rynku przez dominujące alfy, czyli stosunek
  • Odpowiedz
próbujesz wszystko brać na logikę, w tym zachowanie kobiet


@Bambro: Ale ja nigdzie nie piszę o zachowaniu kobiet ( ͡º ͜ʖ͡º) - co więcej, założyłem, że macie rację.

Redpill tworzy "prawa" wg. których kobiety działają, podpierając to teorią ewolucji (specyficznie rozumianą) wg. której (co nie jest prawdą) kobiety lecą na silnych facetów. Okej, może tak jest. Ale wg. tej samej teorii ewolucji przy takim doborze naturalnym
  • Odpowiedz
@Bambro: Again, jeszcze jedna sprawa.

To w końcu więcej jest samotnych matek czy kobiet korzystających z bet-bankomatów? Bo zaczynam się gubić, co robi kobieta, jak już się puści z chadem - jest samotną matką (to po co im w takim razie bety?) czy szuka sobie bety-bankomatu (to skąd w takim razie samotne matki, skoro kobiety z łatwością uwodzą bety i je wykorzystują) ?
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni ale być silnym, brutalnym samcem nie jest łatwe i wymaga poświęceń - siłownia, tryb życia, nauka...

Dużo łatwiej siedzieć przed kompem z browarem na bezrobociu i pisać na wykopie że zakola zrujnowały mi życie.

Teoretycznie po świecie powinny chodzić same piękne kobiety max 65 kg wagi a tak nie jest :) gdzie ta Twoja teoria?

Ps. dziecko to loteria genowa gdzie może dojść do wielu zaburzeń dlatego nie mogą się rodzić
  • Odpowiedz
dziecko to loteria genowa gdzie może dojść do wielu zaburzeń dlatego nie mogą się rodzić klony lol XD w jakim ty świecie żyjesz


@Bambro: W świecie biologi, właściwe się z tego doktoryzuję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak więc, nie, dziecko to nie jest "loteria genowa" - zawsze masz 50% genów po ojcu ;) i oczywiście ekspresja nie jest równomierna, ale w dużej mierze jest procesem bardzo przewidywalnym,
  • Odpowiedz
@zagubiony_w_przestrzeni jakby się rozmnażały tylko zdrowe silne osobniki to by abominacji było mniej ale to zahacza o patologię. Każdy ma prawo mieć dzieci, nie tylko "alfy" się rozmnażają bez przesady.

Ja nie jestem TRP guru i nie wszystko jest dla mnie prawdą objawioną, fakt jest taki że spora część społeczeństwa jest zapuszczona i poniżej przeciętnej. Widać to na wykopie gdzie dużo ludzi się żali a nic ze sobą nie robią.

Co 2-latek
  • Odpowiedz
Możesz wilka wychować na psa domowego i kazać mu jeść sałatę.


@Bambro: Akurat nie możesz, wielokrotnie prowadzono takie eksperymenty i się po prostu nie da - dzika natura zawsze weźmie górę - dlatego udomowianie zajęło kilka tysięcy lat. https://pl.wikipedia.org/wiki/Domestykacja_zwierz%C4%85t

jakby się rozmnażały tylko zdrowe silne osobniki to by abominacji było mniej


Ale jakich abominacji? Obecnie mamy naprawdę niskie współczynniki chorób płodów, min. ze względu na wysoką jakość życia. Chyba że chodzi
  • Odpowiedz