Wpis z mikrobloga

  • 187
Moja młodsza siostra która ma 17 lat powiedziała ze ubieram się jak wieśniak i ze nic dziwnego że nie mogłem znaleźć dziewczyny. Powiedziała ze teraz ona będzie mi wybierać ubrania bo się zna na modzie podobno.

Zgodzić się? Do tej pory chodziłem do sklepów z ubraniami z matką bo sam totalnie nie znam się na rozmiarach i nie mam gustu.

#pytanie #przegryw #modameska #stulejacontent #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trezzile facet sam powinien się ubierać, ale jak do tej pory robiła to matka, to lepiej, żeby siostra się zaopiekowała Tobą. Może jak popróbujecie różnych rzeczy to w końcu znajdziesz swój styl.
  • Odpowiedz
@trezzile Chryste! Ubieraj sie jak chcesz qmplu i nie rób z siebie manekina dla mamy, siostry. Miej swój gust a innym nic do tego jak się ubierasz. Ja śmigam w dickies itp. i nie przejmuję się opiniami że niemodnie, wiesniacko, jak z lat 90 XD
  • Odpowiedz
@trezzile: I mama ma Cie ocucic w razie gdybys omdlał od zapachow tekstyliów? Facet wez sie w garsc, chyba ze masz zdiagnozowaną przypadłosc fizyczną albo umyslową, to przepraszam. I naprawde nie mowie tu o superguście i superstylu, bo sama go nie posiadam i nosze gacie jakie lubię albo jakie są wygodne.
  • Odpowiedz
@salomea7: Ostatni raz matka ze mna byla ostatnio w sklepie jak bylismy kupic garnitur na slub kolegi. Od teraz bede chodzil sam i sie pytal ekspedientek. Postaram sie jakos przetrwac ta nieprzyjemna aure sklepow z ubraniami ktora mnie przytlacza. Dzieki za slowa motywacji.
  • Odpowiedz
@rafcze: Tak gość nie odróżnia rozmiarówki (lvl 8latka) a Ty mu polecasz poradnik gościa który chodzi w sztruksowych miodowych marynarkach tylko w jesiennie lekko zachmurzone...poniedziałki. No way( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz