Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna umówiła się wczoraj wieczorem "na jedno piwo" z 2 kolegami, których nie znam po czym jak się okazało wylądowała z nimi na mieszkaniu jednego z nich i siedziała do 4 nad ranem. Podobno "tylko siedziała z nimi i piła piwo". Dla mnie to grube przegięcie, uważam że kobieta w normalnym związku nie powinna #!$%@?ć takich rzeczy. Ona twierdzi, że "nic się nie stało bo przecież nic złego nie zrobiła". Przesadzam, czy gównoburza z mojej strony jest uzasadniona?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 81
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem że Wy nie chodzicie do koleżanek napić się piwa, i nie zdarza się Wam zostać dłużej niż się powinno?

No tak, najpierw trzeba mieć koleżanki, a skoro każdą kobietę traktujecie jak kosmitę, to jest to trudne. OP, nie rób dziewczynie afery z dupy, bo jedyne co pokazujesz to brak zaufania i kompleksy. Jak ma mieć bolca na boku, to takim zachowaniem sam to zapewnisz.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czytając komentarze pod tego typu postami, za każdym razem się dziwię, skąd aż tylu mirków ma tak przykre doświadczenia z kobietami. A może sądzicie po sobie? To normalne, że ma się znajomych obu płci i spędza się z nimi czas. Oprócz związków i seksów istnieje też coś takiego jak koleżeństwo czy przyjaźń. Jakby coś takiego zrobiła z koleżankami, to pewnie wszystko byłoby ok?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
O stary, ja tylko raz w życiu miałem trójkąt. Strasznie zazdroszczę Twojej dziewczynie.

(słuchajcie - do dziś utrzymuję z jedną z tych dziewczyn z trójkąta kontakt - ot gadamy na FB i czasami przez telefon - przez pewien czas potem byliśmy parą, czy Waszym zdaniem jest to zdrada wobec mojej żony /kt. nie wie o tej przygodzie/)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam podobną sytuację z autopsji. Tylko, że ja byłem jednym z tych dwóch kolegów. Zaprosiliśmy laskę do mieszkania kumpla, niby pogadać. Ona oczywiście miała chłopaka. Została na całą noc. Niestety zapomnieliśmy, że to kobieta i picia w naszym tempie nie wytrzyma, więc ostatecznie zaliczyła zgona. Położyliśmy ją więc grzecznie do łóżka. Ale wcześniej całowała się z każdym z nas. W sumie to bardziej lizała.
  • Odpowiedz
@d4wid: Alkoholu nie piję, ale owszem, włóczę się z kolegami tu i tam i uważam to za normalne, nawet, jak jestem w związku.

Jak ma się 15 lat, to faktycznie może się wydawać, że każde sam na sam faceta z kobietą kończy się seksami. Ale tak nie jest, dorośniesz, to będziesz sam widział.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania jak ja tego nienawidzę: koleś może wychodzić na piwa, może mieć "tylko koleżanki", może mieć koleżanki od nudesów, może mieć koleżanki od zwierzeń, może mieć koleżanki od lodów w kiblu po pracy ale jak laska w związku pójdzie na piwo z kolegami to od razu #!$%@? zdrada, laskę #!$%@?ło i jest od razu dziwką no ja #!$%@?...
  • Odpowiedz