Wpis z mikrobloga

@TypowyPolskiFaszysta: miałem to samo mireczku, auto stało na ulicy (nie samotnie, lecz wśród dziesiątek innych), komuś spodobała się kamerka na szybie, się nie bał i #!$%@?ł.
Miałem AC, pojechałęm do PZU, powiedzieli mi "sorry AC działa od 500 zł, a nam wyszło, że szkoda to 350 zł".
Trudno się mówi, znalazłem na allegro szybę z mojego rocznika (żeby potem kupujący nie gadał, że auto bite, dachowało itp.) i zapomniałem o
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: mi ostatnio jakieś zwierze połamało antenkę od radia ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale z moją usterką przynajmniej da się jeździć i może tak stać. Wytrwałości w sprzątaniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@TypowyPolskiFaszysta: @dajmiereparacjemamchorynarod: Jeżeli auto jest opuszczone, ale zdatne do użytku, to policja nie może się nim zainteresować i nie można go odholować, więc takie auto-wrak po prostu stoi i zabiera miejsce parkingowe. Natomiast, gdy takie auto ma wybite szyby, przebite opony itp. można je odholować. Myślę, że ktoś tutaj użył takiego „procederu”, żeby zrobić dodatkowe miejsce parkingowe.

Ewentualnie pijane dresiarstwo ot tak sobie wybiło, bez większego celu.
  • Odpowiedz