Wpis z mikrobloga

#ukraina #rozowepaski Jak słucham wypowiedzi Ukrainek na youtubie, to mają coś, czego nie mają Polki. Tą naiwność, jakąś taką dobroć, skromność - Białorusinki tak samo. Polki są jakieś takie ostre, zawsze pewne siebie, silne i samodzielne.
Nie podoba mi się to, jakoś mnie nie pociąga dziewczyna sypiąca #!$%@? czy traktująca faceta z wyższością, tylko dlatego, że ma dziurę. Noi podoba mi się zaciąganie, ten trochę ruski akcent. Tylko gdzie wyczaić taką dziewczynę, która jeszcze nie jest zachodem przesiąknięta. Na Białoruś nie bardzo jechać, na Ukrainie to zaraz się same szlaufy zlecą widząc Polaka ;)
  • 47
@grubasnasilowni ja przypominam tylko o szalejącej na Ukrainie cichej epidemii HIV ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym Ukrainki zdecydowanie bardziej będą leciały na kasę bo
a) u nich jest większy patriarchat niż w Polsce i one owszem są skromne, dobre i naiwne, nawet obiad ugotują, ale od zarabiania pieniędzy jest mężczyzna
b) wyrwały się z biedy i nie będą jej chciały znowu zaznać.
@grubasnasilowni smutne, że tak cię atakują i wyzywają, a ty nic takiego nie napisałeś. Ot, że szukasz "kobiecej kobiety", a nie typowego polskiego roszczeniowego i agresywnego, przeświadczonego o własnej wyższości kobietoida. Gdzie tu nienawiść do kobiety, skoro przecież najwyżej cenisz to, co wielu facetów, czyli cechy tradycyjnie utożsamiane z tą płcią.