Wpis z mikrobloga

#ukraina #rozowepaski Jak słucham wypowiedzi Ukrainek na youtubie, to mają coś, czego nie mają Polki. Tą naiwność, jakąś taką dobroć, skromność - Białorusinki tak samo. Polki są jakieś takie ostre, zawsze pewne siebie, silne i samodzielne.
Nie podoba mi się to, jakoś mnie nie pociąga dziewczyna sypiąca k-----i czy traktująca faceta z wyższością, tylko dlatego, że ma dziurę. Noi podoba mi się zaciąganie, ten trochę ruski akcent. Tylko gdzie wyczaić taką dziewczynę, która jeszcze nie jest zachodem przesiąknięta. Na Białoruś nie bardzo jechać, na Ukrainie to zaraz się same szlaufy zlecą widząc Polaka ;)
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dajmiereparacjemamchorynarod Ostatnio poznałam kilka Ukrainek i wszystkie(!) są takie same - sponsorowane przez bogatych facetów, wielkie brylanty, pozłacane róże xD, takie typowe wschodnie dziewuchy, które lecą na kasę i drogą tandetę. Rozmawiałam z jedną i była oburzona, że faceci nie mają klasy, bo jeden z tindera chciał rachunek na pół, a przecież na pierwszej randce powinien zaprezentować zasobność portfela, bo ona inaczej nie wie, czy to jej poziom :|
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: Polki mogą się uczyć od Rosjanek, Białorusinek czy Ukrainek. A Gruzinki czy Ormianki to już zupełnie inna liga. Niestety, takie "ksienrzniczki" się wychowało w naszej pięknej Ojczyźnie, to teraz jak się siedzi w kraju, trzeba liczyć na łaskę wielkiej pani czy będzie zainteresowana byle chłopkiem albo łut szczęścia, że piękniejsza imigracja ze wschodu będzie jeszcze wolna ;)

Wybaczcie, ale jak bardzo lubię Kobiety, to o Polkach nie mam najlepszej
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: ludzie, którzy to plusują niczym nie różnią się od karyn zachwalających wrażliwych i czułych Arabów. Wśród Ukrainek stężenie wszelkiego rodzaju tupetu, lawiranctwa, wyrachowania, cwaniactwa, w ogóle wszelkich cech zawierających się w pojęciu karynizmu jest jedne z najwyższych na świecie. Oczywiście nie każda Ukrainka taka jest i jest wiele spoko Ukrainek, ale sytuacja jest taka sama jak z hebanowymi habibi. Wiele Polek tworzy z Arabami udane związki i są szczęśliwymi
s.....2 - @grubasnasilowni: ludzie, którzy to plusują niczym nie różnią się od karyn ...

źródło: comment_AevIh79IVJmdb4XNGWaUoGpxnYgcBdjO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz