Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazonylist1

Imię: Paweł

Wiek: 22

Miejscowość zamieszkania: Poznań

List lub kilka słów o sobie: Na co dzień poważny pracownik dwuosobowego korpo oraz student, a wieczorami bestia nocnych rozkmin i heheszków. Miłośnik dobrego kina i seriali. Chcesz >obejrzeć coś ciekawego? Nie ma sprawy, dla ciebie przemęczę nawet romansidło. Lubię śpiewać i tańczyć nie tylko, gdy nikogo nie ma w domu, więc bądź gotowa na karaoke. Zachwycam >się kosmosem, dobrym designem i niemal każdym gatunkiem muzycznym.

Jakiej szukasz partnerki: Szukam oczywiście tej jedynej, nietuzinkowej Mirabelki ( ?° ?? ?°) Fajnie by było, gdybyś umiała pożartować i czasem wpaść w zadumę podczas nocnego >spaceru po mieście. Nie wymagam wiele: wystarczy coś pod czaszką. I jeszcze jedno, umówmy się, że to ja czasem noszę zarost na twarzy, a nie Ty ;D


Pozdrawiam,

Paweł


Chętne kandydatki mogą się zgłaszać do mnie na pw, w komentarzach albo na maila mirekszukazony@wp.pl

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #samotnosc #poznan
Pobierz wypoksmieszneobrazki - Ogłoszenie #mirekszukazonylist1

 Imię: Paweł
Wiek: 22
Miejsc...
źródło: comment_gTrphpBNTBMXRv2xF456syBaAazDAUj7.jpg
  • 23
@InsaneMaiden: napisałem Ci czym nie jest kompromis a nie co będzie robił OP. Ty masz taką taktykę? #!$%@? się do czegoś, pociągnąć za język i #!$%@? się co raz dalej odbiegając od tematu? Czy po prostu nie umiesz czytać xD? Nie wolaj mnie już. Napisałem co myślę.
@WolfSky:

choćby po tym że jeszcze nikogo nie poznał a już "przemęczy nawet #!$%@? film" czy płaszczy się jak pipka byle zadowolić kobietę.


No to każdy zauważył ale co jeszcze bo nie ogarniam czemu on niby jest super beta?
choćby po tym że jeszcze nikogo nie poznał a już "przemęczy nawet #!$%@? film" czy płaszczy się jak pipka byle zadowolić kobietę.


@WolfSky: Zgodzenie się na oglądanie #!$%@? filmu to nie płaszczenie się jak pipka xD Raz on obejrzy z nią romansidło, raz ona z nim western. To jest dość normalne, ludzie idą na ustępstwa w różnych relacjach (nie tylko związkowych).
Moim zdaniem bardziej wygląda to na opis gościa, który nie