Wpis z mikrobloga

Mirki, ciągle się żalicie na wykopie, że polskie dziewczyny takie niedostępne, że tylko czekają aż jakiś stulej wyjdzie ze swojej strefy komfortu i zagada, by bezczelnie go spławić, złamać mu serce i zniweczyć jego plany, że szukają jedynie atencji i nie wykazują własnej inicjatywy.

No to bardzo się mylicie.

Byłem dzisiaj w sklepie. Przechadzałem się po alejkach, ale nie mogłem się zbytnio skupić na zakupach, ponieważ non stop czułem na sobie wzrok takiej jednej loszki, ale nie byle jakiej, o nie, 6-7/10. Myślałem, że aż tak piękne to tylko Ukrainki.

Chodziła za mną niemalże krok w krok, starałem się w tej plątaninie sklepowych dróg uciec, zgubić ją na zakręcie, uniknąć nieuniknionego, ale w końcu dopadła mnie jak grypa chorego na AIDS i bez zbędnych ceregieli, patrząc się prosto w moje oczy przywitała się i poprosiła o mój numer. Tak po prostu.

Mówię Wam Mirki, kupowanie butów w tym nowym salonie obuwniczym na II piętrze w Pasażu Grunwaldzkim to czysta przyjemność! Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#truestory #coolstory #wroclaw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #humor #zwiazki nie #pasta
  • 17