Wpis z mikrobloga

@effen773: są niebezpieczni przez zawężone pole widzenia, patrzą tylko do przodu ściskając kierownicę, a to co po bokach dla nich nie istnieje, kilka razy starszy pan by mnie przez to przejechał, ale on nawet nie zauważył
@sailor_73: Zdaję sobie sprawę, że mając 70+ lat będę gorzej ogarniał. Państwo powinno wprowadzić chociaż najprostsze badania okresowe powyżej pewnego wieku. Obecnie za kółko siadają ludzie, którzy ledwo przechodzą od dystrybutora do kasy na stacji benzynowej. Jak to widzę, to chciałbym, żeby mi też w pewnym momencie mówić zabronić prowadzenia.
@l-da: To jeszcze przyzwyczajenie z dawnych lat, gdy się było pierwszym kierowcą w rodzinie, wtedy wszyscy jeździli wolno, skupiali się.
@effen773: a co powiesz na sklepowych ochroniarzy, którzy ledwo się poruszają, a najchętniej gdzieś w kącie dekują żeby sobie postękać, Tesco celuje w takich
Starsi często nie zważają na znaki ani nie myślą co robią bo jak jeździli za komuny tak robią to teraz.
Często widze jak na ciasnej drodze dziadek zatrzymuje auto i czegoś szuka, zamiast zjechać na zatoczkę, parking sklepowy itd. Często jadą poniżej prędkości innych i włączają kierunek w ostatniej chwili, trzeba mieć od nich odstęp jak od L-ek, często jadąc w niedzielę widać auta które nawet świateł nie załączą i zazwyczaj są
@effen773: no #!$%@? najgorzej to staruchy i rowerzysci, jeszcze jak taki stary dziadek wyjezdza z miejsca parkingowego na 20 razy. Ja jako pieszy jakos mam #!$%@?, po prostu stosuje sie do przepisow i nie wybiegam na pasach przed samochod bo ja mam pierwszenstwo tylko czekam :d