Wpis z mikrobloga

Siemandero, Wykopki! Pierwszy raz oficjalnie. Anonimowo, jak sięgnę pamięcią, od jakiejś dekady. Trochę się ociągałem z założeniem konta w tej czeluści internetu, ale w końcu nadszedł ten wiekopomny moment. Bez zbędnego pierdzenia. Chciałbym Wam, drodzy niebiescy i drogie różowe, serdecznie podziękować #nohomo za wszystko, czego się w ciągu tych ostatnich 10 lat od Was dowiedziałem, z Wami nauczyłem, z Wami prześmiałem i #!$%@?łem. Z tej okazji organizuję swoje pierwsze wejściowe #rozdajo Różowej już nie chce się wycierać z niej kurzu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do zgarnięcia wszystko to, co widać na zdjęciu: hulająca PS3, DualShock 3 i 2 z przejściówką, bluetooth headset, 6 gierek plus całe okablowanie. Żeby nie było za łatwo, nowego właściciela rozlosuję nie tylko wśród osób plusujących #fanfara Otwieram festiwal #!$%@? bez trzymanki w komentarzach. Z autorem wpisu, obrazka, obojętnie, przez którego osmarkam się ze śmiechu skontaktuję się przez pw. Zielonki zarejestrowane po tym wpisie dupa cicho. Poza nimi wchodzą wszyscy. Karuzela śmiechu będzie się kręcić do jutra do 23:59:59. Czas. Start. #dziendobry #heheszki i trochę #feels Jeszcze raz dzięki!
j.....u - Siemandero, Wykopki! Pierwszy raz oficjalnie. Anonimowo, jak sięgnę pamięci...

źródło: comment_cfuZoDuWwlheS4XWfbOpANVkYWlW6ylN.jpg

Pobierz
  • 168