Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, od prawie roku mój znajomy organizuje serię #!$%@? imprez w Warszawie i okolicach, gdzie na każdą pojawia się co najmniej trzydzieści osób i bawi się do rana. Tym razem zrobił krok do przodu i zamiast spotykać się w mieszkaniach czy domach jednorodzinnych, postanowiliśmy wynająć na cały wieczór oraz noc spory lokal przeznaczony właśnie do tego typu imprez. Na ten moment zadeklarowało się około czterdzieści osób, a jako iż limit jest dwukrotnie większy, to staramy się o to, aby było nas jak najwięcej.

@Panczaq bo tak brzmi nick organizatora, tak jak i ja jest użytkownikiem portalu ze śmiesznymi obrazkami wypok.pl, więc postanowił on zaprosić też was, chociażby tylko po to, abyście mogli spotkać się z innymi mirkami na #wykopiwowarszawa w ciekawym miejscu.

Lokal (120m^2) znajduje się na w okolicach Marymontu w Warszawie, natomiast cena za uczestnictwo w zabawie to 50 zł + własny alkohol. Może wydawać się drogo, ale w porównaniu z tym, ile wydalibyście spędzając czas gdzieś na mieście to w rzeczywistości naprawdę niewiele. Na miejscu będzie jedzenie, więc nie trzeba się o to raczej martwić.

Podczas naszych imprez każdy bawi się jak chce i jest grubo, ale za to kulturalnie, a co najważniejsze można poznać wiele ciekawych osób.

Termin: 4 listopada
Adres: ul. Potocka 14, Warszawa

Każda osoba zainteresowana czymś takim niech po prostu odezwie się do mnie na PW.

#warszawa
  • 11
@Skierd: Jak ktoś lubi pić to ciekawa opcja. Jak dużo alko do wlania, to się szybko zwróci 50zł, zwłaszcza jak ktoś lubi gin z toniciem, jagerbomby czy cuba libre (np ja xD)
Tak czy siak raz, że wyjeżdzam, a dwa to bardziej od chlania lubię się pobawić, a to lepiej wychodzi np. practis w szkole tańca, gdzie też jest BYOB.
@Mattt86 DJ nie będzie, muzyka ze spotify. Każdy więc będzie mógł coś puścić, ale z doświadczenia powiem, że syf nie leci.
Ciężko mi określić konkretny typ, ale jak pisałem bez żadnego raka typu cypis czy discopolo. Klimaty heavy metal czy coś w ten deseń też odpadają.