Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko! Naszło mnie na rozmyślania i feelsy.
Wczoraj do swojego nowego domu pojechała mała (picrel), to piętnasty bezdomny zwierzaczek, któremu pomogłam znaleźć dom i c-----------------------k.
Niebieski na początku się śmiał, potem wkurzał (jak wracałam do domu z płaczem bo jakiś biedny piesek cośtam, tak jestem dorosła XD), milion razy usłyszałam że całego świata nie zbawię. Zawsze odpowiadałam równie wyświechtanym : całego świata może nie ale zmienie cały świat tego jednego zwierzaczka i choćby dlatego warto. Na zmianę z "może nie ale warto próbować".
Teraz w tą moją pomocową akcję wciągnięta jest połowa najbliższej rodziny (babcia tymczasuje koty, teściowie psy, reszta ustawicznie zbiera wywiad czy ktoś gdzieś nie szuka jakiegoś zwierzaka). I powiem wam że to bardzo fajne uczucie, robić coś dobrego ()
Polecam ten uczuć i miłego dnia wszystkim! #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #feels #koty #psy #kitku #pomagajzwykopem
c.....i - Dzień dobry Mirko! Naszło mnie na rozmyślania i feelsy. 
Wczoraj do swojego...

źródło: comment_t1jFaw0uiEdnDRaHAVeo4sKDuAj8TP3g.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milady88: Nie zrobię. Ohydnie to wygląda od środka - wiem, bo byłem w takim mieszkaniu. Ani się człowiek wychylić nie może przez balustradę na balkonie, ani przez okno. Na olx widzę jak te same koty już kilka miesięcy szukają mieszkań - bardzo często ludzie nie adoptują tylko ze względu na brak tych siatek. Niestety zamiast ratować kolejnego kota to będziemy zmuszeni zabrać kolejnego rasowca lub od jakiejś prywatnej osoby.
  • Odpowiedz
@chixi: Super z ciebie dziewczyna :) Jak będziemy szukać zwierzaczka (a będziemy po remoncie domku) to się odezwiemy do Ciebie, Twoja Babcia niedaleko Zwolenia to daleko nie trzeba będzie jechać ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@chixi znam to uczucie, sam przygarnalem 5 psów z ulicy z czego dwa zostały a 3 trafiły do rodziny i przyjaciół. Każdego z tych psów pamiętam i każdy jeden to niesamowicie mądry, przyjacielski i wierny pies.

Z fartem mirabelko, pozdrawiam i dziękuję w imieniu czworonogów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chixi: Szanuje i podziwiam! Dobrze, że są jeszcze ludzie o takim dobrym serduszku () Kiedyś też przygarnęłam psinkę jak jeszcze mieszkałam u rodziców. Ze względu na to, że mamy już dwa duże psy rodzice nie chceli słyszeć o kolejnym. I tu moc internetu zrobiła swoje- poprosiłam żeby psiak został u nas miesiąc i wystawiłam ogłoszenie na olx. Po 2 tyg przyjechała rodzinka z
  • Odpowiedz