Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirko! Naszło mnie na rozmyślania i feelsy.
Wczoraj do swojego nowego domu pojechała mała (picrel), to piętnasty bezdomny zwierzaczek, któremu pomogłam znaleźć dom i #!$%@?łowiek.
Niebieski na początku się śmiał, potem wkurzał (jak wracałam do domu z płaczem bo jakiś biedny piesek cośtam, tak jestem dorosła XD), milion razy usłyszałam że całego świata nie zbawię. Zawsze odpowiadałam równie wyświechtanym : całego świata może nie ale zmienie cały świat tego jednego zwierzaczka i choćby dlatego warto. Na zmianę z "może nie ale warto próbować".
Teraz w tą moją pomocową akcję wciągnięta jest połowa najbliższej rodziny (babcia tymczasuje koty, teściowie psy, reszta ustawicznie zbiera wywiad czy ktoś gdzieś nie szuka jakiegoś zwierzaka). I powiem wam że to bardzo fajne uczucie, robić coś dobrego ()
Polecam ten uczuć i miłego dnia wszystkim! #chwalesie #czujedobrzeczlowiek #feels #koty #psy #kitku #pomagajzwykopem
c.....i - Dzień dobry Mirko! Naszło mnie na rozmyślania i feelsy. 
Wczoraj do swojego...

źródło: comment_t1jFaw0uiEdnDRaHAVeo4sKDuAj8TP3g.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@chixi: Jak mój niebieski kiedyś wyjechał do pracy za granicę na miesiąc, w moim DT z dwóch lotów zrobiło się 9 xF wszyscy się śmiali że tylko on chroni mnie przed byciem crazy Cat lady. Na początku nienawidził kotów i nie chciał żadnego mieć, teraz mamy dwa a on dzwoni do mnie jak po drodze z pracy spotka bezdomnego kota xD najlepsze jest jak jedziemy gdzieś się spiesząc, #!$%@? np na
  • Odpowiedz
@chixi: nie jesteś sama ;) do mnie ostatnio sie przybłąkał piesek. Siostra zawiozła do weta i znalazła nowy dom. Po czasie przyszedł drugi, dobrze poszukała i znalazła 8 szt w rowie. Zawiozła na palucha, podobno połowa już wydana..
  • Odpowiedz
@chixi: Działasz jako fundacja? My z różowym mamy maine coona i chcielibyśmy by miała jakieś towarzystwo, ale każda fundacja wymaga by mieszkanie przekształcić w zakład karny - kraty na wszystkich oknach i balkonach...
  • Odpowiedz