Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chłopak z którym się spotykam od 2 miesięcy obraził się na mnie, że nie chce mu wysłać żadnej swojej nagiej fotki. Jak mu powiedziałam, że ja nie wysyłam takich zdjęć mężczyźnie z którym znam się tak krótko i że takie zdjęcia owszem daje, ale swojemu facetowi, z którym jestem zdecydowanie dłużej i którego mam na prawdę, na prawdę zaufanie to się normalnie obraził :/. A jak mu powiedziałam, że skoro tak mu zależy na jakimś zdjęciu to żeby przysłał swoje to usłyszałam, że to kobiety wysyłają nagie fotki facetom a nie na odwrót, na co ja mu odp że od swoich chłopaków normalnie dostawałam takie zdjęcia to powiedział, że to cioty a nie mężczyźni... Czas zakończyć znajomość.
Ja nie wiem, facet 30 lat, wydawał się taki fajny i że ma ułożone w głowie a tu #!$%@? takie akcje.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
ja nie wysyłam takich zdjęć mężczyźnie z którym znam się tak krótko i że takie zdjęcia owszem daje, ale swojemu facetowi, z którym jestem zdecydowanie dłużej i którego mam na prawdę, na prawdę zaufanie


@AnonimoweMirkoWyznania: no i bardzo słusznie. ostatnio pod jakimś wpisem z AMW dwóch geniuszy się "chwaliło", że mają nudle swoich byłych i pokazują je kolegom...

usłyszałam, że to kobiety wysyłają nagie fotki facetom a nie na odwrót


najlepsze
@Nova24: jak do tego doszedłeś? Ona pisze tylko o zdjęciach. To inna sytuacja, prześpisz się z kimś to się prześpisz i tyle, zdjęcia zostają. Jak z nim pójdzie do łózka i po miesiącu ją zostawi to trudno, a jak mu wyśle zdjęcia a on po miesiącu ją zostawi i powysyła te zdjęcia kumplom to trochę inna sytuacja.
@dioxyna: Każdy kto ma odrobinę wyobraźni wie, że takie fotki mogą bardzo szybko trafić w niepowołane ręce, lepiej nigdy tego typu rzeczy nie wysyłać, bo przy odrobinie pecha mogą trafić nawet do własnej rodziny.

Są różne przypadki, które może zgubić telefon, nie mając hasła, można coś odwalić po alkoholu itd. Jak dla mnie już taka prośba to jakiś żart.