Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chłopak z którym się spotykam od 2 miesięcy obraził się na mnie, że nie chce mu wysłać żadnej swojej nagiej fotki. Jak mu powiedziałam, że ja nie wysyłam takich zdjęć mężczyźnie z którym znam się tak krótko i że takie zdjęcia owszem daje, ale swojemu facetowi, z którym jestem zdecydowanie dłużej i którego mam na prawdę, na prawdę zaufanie to się normalnie obraził :/. A jak mu powiedziałam, że skoro tak mu zależy na jakimś zdjęciu to żeby przysłał swoje to usłyszałam, że to kobiety wysyłają nagie fotki facetom a nie na odwrót, na co ja mu odp że od swoich chłopaków normalnie dostawałam takie zdjęcia to powiedział, że to cioty a nie mężczyźni... Czas zakończyć znajomość.
Ja nie wiem, facet 30 lat, wydawał się taki fajny i że ma ułożone w głowie a tu #!$%@? takie akcje.

#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 26
  • Odpowiedz
@Kreation: Zgadzam sie w zupełności. Dodatkowo można ufać, a później różnie moze sie zdarzyć. Ludzie są różni i znajda sie chore #!$%@? co takie foty z zemsty opublikują.
Jednak ludzie takie rzeczy robia, można uznać, ze dla niektórych to nic dziwnego, ale podstawa to uszanowanie drugiej osoby, zwłaszcza w związku.
  • Odpowiedz