Wpis z mikrobloga

  • 1539
Byłam dzisiaj z ojcem w banku PKO bp. Czekaliśmy kulturalnie godzinę do okienka, #!$%@? tam jest niezły.
Tata uprzejmie mówi do pani w okienku:
- ale państwu nałożyli obowiązków, niedługo będziecie państwo tu ze szczotką latać i zamiatać.
Na co uprzejma pani mówi:
- jak sie nie podoba, to tam są drzwi.

No nie podoba, więc szukam nowego banku XD

#coolstory #truestory #pkobp #banki
  • 84
@K_R_S: slaby ranking, uwzglednia pewnie to, co wydaje sie istotne na poczatku (glownie oplaty pewnie)

ja po 2 latach wracam z millenium do ing, bo mnie #!$%@? ich panele - moge nawet komus placic 5zl, ale niech panel w ktorym cos chce kliknac co 3 dzien dziala po ludzku (ing w nowych wersjach to strzal w dziesiatke, wszystko mega intuicyjne, proste i dziala)

co nie dziala? brak filtrowania po osobie do
@EkspertPKO: skoro macie tutaj konto, to chciałem skorzystać z okazji i wam pogratulować: jest niewiele instytucji, które stają na głowie, by zachować klimat lat 80. Czasem jak się ogląda reklamy, to się wydaje, że zmieniacie się, ale na szczęście wizyta w oddziale pokazuje, że reklamy reklamami, ale u was czas wciąż zatrzymał się na latach 80.

A stojąc godzinkę w kolejce to zawsze można nowe znajomości zawrzeć. ( ͡°
@niggerinthebox: mam te same odczucia, też hipoteka here, stwierdziłem że przenoszę wszystko do PKO BP a pozostałe konta zamykam. Nie żałuję. Utrzymanie konta 0zł, obsługa telefoniczna 10/10, w oddziale byłem 4 razy i nigdy od momentu wejścia do momentu wyjścia nie minęło więcej niż 5 minut a sprawa załatwiona. Aplikacja mobilna wyprzedza 100 lat aplikacje z mbanku i np. takiego #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank.

Jedyne co mnie wkurza to brak sensownych kont oszczędnościowych,
Jedyne co mnie wkurza to brak sensownych kont oszczędnościowych, oprocentowanie jest śmieszne, do tego stała opłata 1zł/mc, bez sensu.


@xCinek: Przy tych stopach procentowych aż tak to nie wadzi ;)

Główne konto zawsze miałem w Aliorze, jak tam spytałem o pożyczkę hipoteczną to wysłali mi link do reklamowanej na stronie głównej pożyczki gotówkowej XDD wtedy powiedziałem dość i przeszedłem do PKO, gdzie pani od razu po podaniu kontaktu zaprosiła mnie do
Ludzie wciąż wybierają PKO BP i inne banki nie prowadzące konta bez dodatkowych opłat.


@Slonx: Tej, a jakie sa w ogole teraz godne polecenia placowki bankowe, ktore nie wciskaja na sile niezliczonej ilosci oplat, a jesli juz, to sa one rozegrane fair?

Wylecialem z obiegu i nie analizowalem dawno ofert.