Wpis z mikrobloga

  • 1539
Byłam dzisiaj z ojcem w banku PKO bp. Czekaliśmy kulturalnie godzinę do okienka, #!$%@? tam jest niezły.
Tata uprzejmie mówi do pani w okienku:
- ale państwu nałożyli obowiązków, niedługo będziecie państwo tu ze szczotką latać i zamiatać.
Na co uprzejma pani mówi:
- jak sie nie podoba, to tam są drzwi.

No nie podoba, więc szukam nowego banku XD

#coolstory #truestory #pkobp #banki
  • 84
@nicari: zdecydowanie najgorszy bank ever. Moja babcia tam miała konto od dziesięcioleci. Gdy zaczęła trochę podupadać na zdrowiu poszła z moją mamą, która pracowała za granicą, by upoważnić ją do konta - gdyby coś się z babcią stało to bank pobiera jakąś prowizję od przekazanych rodzinie zgromadzonych środków. Papierki podpisane, wszystko fajnie - sprawa do zapomnienia. Ale nie dla mojej babci, która po 3 miesiącach poszła do banku sprawdzić czy faktycznie
Ludzie wciąż wybierają PKO BP i inne banki nie prowadzące konta bez dodatkowych opłat.


@Slonx: @kobiaszu: W PKO są konta bez opłat. Przeniosłem się tam z powodu pożyczki hipotecznej, po otwarciu konta dostałem lepszą marżę, spodziewałem się właśnie PRL-u i opłat za konto a tu niespodzianka - opłat brak (300pln obrotu kartą, easy) jak trzeba coś załatwić, to oddział do 18:00, umawiam się po pracy na daną godzinę, na miejscu