Wpis z mikrobloga

@AchtKommaAcht: to nic!
ostatnio dzieciak zdawał na stopień karate

zdane egzaminy "oklaskiwało" się pasowaniem,
zwykle karatecy z wyższym stopniem mieli prawo na 1 strzał każdego z niższym stopniem jeśli zdał egzamin na tyłek (za nogi, plecy obrywało się to samo od trenera za karę - więc nikt nie próbował)

dzieciak zdał egzamin i wychodzą wszyscy zadowoleni... Na to ja pytam trenera....
- A pasowanie ?!?!?!?!?!
- Coś Ty, do sztumu by
ciekawe jakie „konsekwencje” poniósł pan ksiądz. Największy wymiar kary to przeniesienie do innej parafii.

@thest: @rbk17: temat był wałkowany wiele razy. Sprawa dotyczyła dnia kota w szkole salezjańskiej i nie miała charakteru erotycznego. Ksiądz był świeżak i nie wiedział, że przy młodzieży i dzisiejszym "wyczuleniu" trzeba patrzeć szeroko na każdy temat, gdyż zwykła zabawa skończyć się może ostrą awanturą w sieci.

Popełnił klasyczny błąd świeżaka, na który często też dają
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Gdy w podobny sposób dzieci "molestowały" władze Świnoujścia, w mediach nie było bólu dup


@Slonx: no cóż ale wtedy wszyscy wiedzieli o tym, byli również dorośli a tamto zajście było w tajemnicy tylko dla uczestników wycieczki. Jak takie rzeczy się robi to mimo wszystko wypadałoby aby rodzice o tym wiedzieli. Takie jest moje zdanie.
ja bym #!$%@? #!$%@?ł jakby coś takiego kazano robić mojej córce!

@rbk17: Salezjanie od wielu lat profesjonalnie zajmują się edukacją młodzieży, ta sytuacja była głupim niedopatrzeniem: ksiądz nie skojarzył, że "piankę" do golenia ktoś może uznać za aluzję do... spermy? Czy kij wie czego. Akurat TUTAJ było to zrobienie afery z niczego, klasyczna jazda GW po KK.

Oczywiście w KK znajdują się Judasze, czyli pedofile. I oczywiście takich Judaszy należy bardzo
@rbk17: U mnie w szkole (średniej) na religii wybuchła dyskusja czy to bita śmietana czy pianka do golenia, serio, przez 45min się kłócili, razem z księdzem. I potem zdziwienie, że w następnych latach nikt na religie nie chodził ( ͡° ʖ̯ ͡°)