Wpis z mikrobloga

@rbk17: przecież to był ekstremalny przykład ataku na Kościół Katolicki. Poseł od Palikota zgłosił do prokuratury "pedofilię", lewackie dziennikarki wzięły ze strony internetowej niewinne zdjęcia i wymyśliły określenie "zlizywanie bitej śmietany", oburzeni rodzice i dzieci pisali do mediów o sprostowanie kłamstw dziennikarskich. Prokuratura po przesłuchaniach na wielką skalę oraz ekspertyzach seksuologów nie wszczęła śledztwa stwierdzając że nie było żadnego łamania prawa. Dyrektor (ksiądz) szkoły pozostał na stanowisku. Twierdzisz że to bita
źródło: comment_qZJDgmYYXhsCduBE8cRjGcuWCGHpX2P0.jpg
@thest:

ciekawe jakie „konsekwencje” poniósł pan ksiądz. Największy wymiar kary to przeniesienie do innej parafii.

równie dobrze mógłbym napisać że jesteś kanibalem, stwierdzić że to nie prawda i dziwić się że nie zostałeś ukarany. Powinieneś się pytać jakie konsekwencje ponieśli dziennikarze i poseł Palikota który zgłosił/wymyślił sprawę. A co do księdza dyrektora gimnazjum to nie poniósł konsekwencji. Pozostał na stanowisku dyrektora, z relacji medialnych wynika że szkoła przeżywała oblężenie podczas naborów
@pss8888: nie sądzisz że pan ksiądz przekroczył granice? Oczywiście masz takie prawo. Dla mnie, ten pan przekroczył granice moralności i to w stosunku do nieletnich. Dzisiaj młode dziewczyny lizały mu nogi, jutro być moze pójdzie krok dalej.
@thest

młode dziewczyny lizały mu nogi

Zdanie oparte na kłamstwie

przekroczył granice moralności

Wniosek na podstawie kłamstwa a nie faktów. Tak jak pisałem, analogicznie mogę się oburzać że nie zostałeś ukarany za kanibalizm mimo że kanibalem nie jesteś.
@thest

młode dziewczyny lizały mu nogi

Skłamałeś w tym zdaniu bo nie "lizanie" a dotknięcie kocim pyszczkiem pianki do golenia było jednym z wielu zadań podczas "kocenia". Miało to symbolizować że koty mają mleko pod nosem. Skłamałeś po raz drugi bo nie
dziewczyny a uczniowie. Na zdjęciach byli zarówno chłopcy jak i dziewczyny. To dziennikarki wybrały jedynie zdjęcia na których są dziewczyny.
@pss8888: widzę, że zaciekle bronisz kk i księży. Nie chciałem cię urazić, to co napisałem to jest moje zdanie, a czy lizały, czy „dotykały” i czy to były tylko dziewczyny, czy dziewczyny i chłopaki dla mnie ma trzeciorzędne znaczenie. Za dużo słyszy się o pedofili i rozpuście wśród księży, żeby pozwalać na coś takiego. Ja, jako ojciec dwójki dzieci, nie życzyłbym sobie takiego zachowania księdza w stosunku do moich dzieci. I
@pss8888: ale wiesz że takimi komentarzami tylko pokazujesz jakiego #!$%@? niektórzy mają na punkcie obrony Kościoła, no i tylko zachęcasz z ludźmi Tobie podobnymi do większych ataków.

Nie wiem po co to robisz - Kościół będzie jeszcze długo istniał.
@thest

Za dużo słyszy się o pedofili i rozpuście wśród księży, żeby pozwalać na coś takiego.

"Coś takiego" czyli co? Czy jakiś czyn nie etyczny albo nie zgodny z prawem miał miejsce? Chcesz karać niewinnego człowieka bo dużo słyszysz o przestępstwach w danej materii?

Ja, jako ojciec dwójki dzieci, nie życzyłbym sobie takiego zachowania księdza w stosunku do moich dzieci.

No to w czym problem? Coroczne wyjazdy integracyjne przed rozpoczęciem nauki dla