Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
@Pan-K: No wiec troche Ci przyblize moje bzdury, najpierw wyjasnie okreslenie ( Blazen) glupek, pajac, farmazon ,komediant, klown, wesolek, trefnis..wybierz, ktore pasuje do Pana Anonim...akurat tak sie sklada, ze jestem osoba odpowiedzialna za to co pisze, bez urazy kogokolwiek, kazda relaca miedzy ludzmi zaczyna sie od rozmowy, a jezeli sa watpliwosci to pytaniem Dlaczego? Po co? Za co ?..itd...podtrzymuje to napisalam, a teraz bez obrazania sie na wzajem, odbierz to tez
@anina_01: teraz sie zgodze z tym ze jak sa watpliwosci to powinna byc rozmowa. wiec jak lasce cos nie pasowalo w malzenstwie to czemu nie zdecydowala sie na rozmowe tylko na dupczenie na boku?

w takiej sytuacji w jakiej znalazl sie mirek mial zwyczajnie farta ze rogacz mu powiedzial o calej sytuacji bo by sie pewnie niczegp nie dowiedzial i nikt z nich nie jest blaznem ( mozesz wybrac inne podobne
@Pan-K: Nie zgodze sie z tym okresleniem bo tez, mozna to samo w inne formie powiedziec o facetach, widze ze dyskusja jest nie bez powodu, byc moze dotyczy zainteresowanego, a skad wiesz ze tam przyszla ,a moze nie przyszla i walizky Pana A. staly u nich w mieszkaniu tylko nie Jej tylko Jego ...wcale nie popieram zdrady tu sie mylisz, a zdania nie zmienie, bo jezeli uwazasz ze wina jest tylko
@anina_01: Co mają inni faceci do tematu i co ma gdybanie? :0 Swoje opinie możemy opierać wyłącznie na tym co opisał mirek i na niczym wiecej chyba że znasz jego przyszłą ex ( mam nadzieję ) i sama się wypowie. Ciekawi mnie natomiast Twoja logika. Wina jest po obu stronach, matko jakie to jest płytkie i beznadziejne w tej sytuacji. Koleś nakrył swoja żonę na zdradzie a Ty szukasz u niego
@Pan-K: Zobaczysz ze kedys zmienisz zdanie i zycze Ci tego z calego serca .... bedziesz sie wstydzil tych slow, ktore tu napisales a pamietaj czasu nie mozna cofnac ani odwrocic...(,)
@anina_01: no cóż, może Ci ułatwię

1. Ludzie biorą ślub i przysięgają sobie wierność do śmierci
2. Jeden z małżonków daje na boku

Kim jest ten jeden z małżonków? Można użyć dowolnego słowa ale ja nie znajduję nic dobrego.