Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po 12 latach związku, w tym 6 latach małżeństwa żona postanowiła przyprawić mi rogi. Facet okazał się w porządku, bo po 2 miesiącach spotkań wyczaił, że ona jest mężatką i się ze mną skontaktował. No i zgadnijcie kogo głupia rura zastanie dzisiaj u niego w mieszkaniu


Mam stresa jak cholera, bo szykuje się sroga imba i rewolucja w moim życiu. Dobrze przynajmniej, że żadnych intercyz nie było, a mieszkanie jest w całości moje. Życzcie mi powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 268
@AnonimoweMirkoWyznania:

Tak jak piszą inni przede mną.

Teraz czeka Cię NAJTRUDNIEJSZY okres. Ona będzie przepraszać, błagać i manipulować. Będzie to robić do skutku. Nie daj się złamać pod żadnym pozorem.

Podejmij ostateczną decyzję, weź się za siebie(np. sport) by nie myśleć, a z dnia na dzień poczujesz pewność i szacunek do siebie. Tylko podejmij tę decyzję.

Trzymam za Ciebie kciuki.

I napisz po odwiedzinach szwagra co i jak.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ehhh stary...
Wielki, gigantyczny szacun za to jak to przeprowadziłeś - na chłodno, po męsku, dając zajebistą nauczkę. Nie daj sobie nikomu nigdy wmówić, że to było niepotrzebne. Postawiłeś pieczątkę pod stwierdzeniem, że jesteś prawdziwym facetem i z Tobą się tak za darmo nie postępuje - to Ci się przyda w przyszłym trudniejszym okresie, który niestety nadejdzie. Będzie ciężko, ale masz jaja i łeb na karku, dasz sobie rady perfekcyjnie