Wpis z mikrobloga

Hej wykop. Mam taką sprawę: muszę przetransportować swojego niebieskiego w pewnie miejsce, w które za Chiny z własnej woli nie chce pojechać pomimo, że będzie mu tam miło, przyjemnie i na pewno byłby z wypady zadowolony. Owe miejsce znajduje się dosłownie kilkanaście kilomentrow od miejsca naszego zamieszkania więc sam dojazd nie stanowi żadnego problemu. I teraz pytanie: jak mogę przetransportować tam swojego chłopa bez jego wiedzy biorąc pod uwagę, że jest ode mnie większy i silniejszy no i oczywiście nie zamierzam zrobić mu krzywdy. Nie Mam dostępu do chloroformu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 54
@nadziewana: Zależy jakie to miejsce.. czy to ma być jakaś niespodzianka czy coś czego nie chce robić.. Ale powiedz że chcesz aby to zrobił dla Ciebie.. Jeżeli Cię kocha to zrobi to z przyjemnością.
@nadziewana: jeśli gadaliście o tym i on powiedział że mu się nie spodoba to on ma rację. Nawet jeśli wydaje Ci sie ze mu sie spodoba. Przykro mi, to się zdarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jeśli sytuacja jest bardziej skomplikowana to powiedz ze robisz mu niespodzianke, zawiąż mu oczy i wio do taksówki.
@brak Ja tylko jestem ciekaw czy niebieski ma rację że jest niechętny wypadu w to miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@nadziewana za mało szczegółów, nie wiemy kto miałby być kierowcą lub czym jechać.

Wersja że on jest kierowcą:
Zrób słodką minkę, posmyraj po ramieniu i zapytaj ładnie czy mógłby Cię zawieźć do koleżanki bo ma urodziny i żeby się oczywiście nie martwił bo tata/facet koleżanki wszystkie rozwiezie po
Nie Mam dostępu do chloroformu


@nadziewana: ja mam dostęp, ale nie polecam. Lekko za duże stężenie i dawka robi się toksyczna.
Polecam za to pigułkę gwałtu, jest dużo bezpieczniejsza i łatwo dostępna. Przejdź się sama do jakiegoś szemranego klubu i na pewno ktoś Ci ją podrzuci do drinka. Wcześniej kup tester wykrywający GHB i ketaminę. Po wykryciu, zabierz napój ze sobą i daj niebieskiemu.