Wpis z mikrobloga

#bekazpodludzi #patologiazmiasta Jak ja nie rozumiem takich malutkich cwaniaczków. Odchodzę z kolejki w kasie szybkim i zdecydowanym krokiem, niechcący musnąłem delikatnie wózkiem regał. Stoi taki malutki cwaniaczek z dziewczyną, chudy taki, noga w jakimś usztywniaczu i pedalskim głosikiem "ale proooosze uważać". Tak staję w połowie drogi, oglądam go przez chwilę zdziwiony "do mnie coś skaczesz?", "tak do ciebie bo masz uważać", "dawaj, podejdź". Gość zmieszany, patrzy na swoją dziewczynę, ciul... nie będę go upokarzał, odszedłem. Jeszcze długo wodził za mną wzrokiem. Jeszcze kasjerka do niego "brzuch Cię boli?" :D Gość może 175cm i z 70kg, nie wierzyłem własnym uszom.
Rozumiem, gdybym jego potrącił, niechcący wózkiem popchnął czy coś, ale nie ;)
Cwaniacy przy dziewczynie^^ #logikaniebieskichpaskow
  • 9
Tak staję w połowie drogi, oglądam go przez chwilę zdziwiony "do mnie coś skaczesz?"


@testersmaku: Do gościa który nawet cię nie wyzwał ani nawet nie podskoczył XD ty lamusie XD ale bym się uśmiał setnie jakby ten karypel ci takiego sucker puncha w środek nosa sprzedał że byś stracił przytomność na wysokości regału z Twixami

Jak ja nie rozumiem takich malutkich cwaniaczków.


Cieszę się jednak że został ci grosz samokrytyki