Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ojezu kwestia punktu odniesienia. Technics byl w moich latach liceum zlotym graalem. 80% posiadalo kaszle w rodzaju kasprzakow czy innych grundigow, pozostale 20% mialo Hi Fi. Z tych co mieli Hi Fi polowa miala Diore, Radmiora etc. A druga polowa, tzw. arystokracja Technics. Z Pewexu.
Uslyszec Manowar czy Jarra na Technicsie = bezcenne i wowczas wstrzasajace doswiadczenie...
Stare dzieje :)


@szaremyszki
@benzdriver Dlatego jest taki kult technica w Polsce, sprzedawali tylko tą markę. W Peweksie z tego co wiem można było kupić góra trzeci czy czwarty model od dołu (gdzie było ich z 7 lub 8) które i tak zjadały ten przestarzały chłam produkowany przez stowarzyszenie unitra. W bezawaryjności też niestety nie było porównania.
@NaxZST: O jaki piękny zestaw! Na samej górze od razu TC-K777ESII, najlepszy deck jaki słyszałem i jeden z najlepszych w historii w ogóle.
Ale za sam design Sony z tamtych lat można ten sprzęt uwielbiać ;)

@szaremyszki: Jak ja nienawidzę Technicsa z tego okresu. Miałem to gówno, wysokie modele, nie grało to kompletnie, a do tego te paskudne szare fronty z obłymi kształtami, w większości z tandetnego plastiku, no dramat.
@jamtojest raz jeszcze: to wszystko wynikalo z punktu odniesienia.
Nikt nikogo nie nabral. Po prostu Technics ze sredniej polki byl top luxury i high end dla Polakow zarabiajacych wowczas okolo $30 miesiecznie ( po kursie wolno albo jak kto woli czarnorynkowym do roku '89 ;)