Wpis z mikrobloga

#android #ios #apple #samsung

Miałem galaxy s2, miałem galaxy s3 i #!$%@? ciągle się coś wieszało, #!$%@?ło i #!$%@? wie co jeszcze. Kończył się abonament, zaproponowali iphone 6 - myślę wezmę i sprzedam, wtedy to nie były tanie rzeczy. Odpaliłem telefon na próbę, wszystko super, żadnych kont google, żadnego syfu preinstalowanego na telefonie - myślę poużywam tydzień.

I wiecie co? Stwierdziłem, że nie sprzedam tylko zostawię sobie tego pedalskiego appla z #ios To było w kwietniu 2015 roku - a do dziś dzień wszystko chodzi płynnie i zajebiście, a telefon ma prawie 3 lata.

#android to gruz, kto się raz przesiadł na #ios ten zrozumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz czekam na #gownoburza ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • 15
@kiedys-bylem-mlodszy: Prawda jest taka, że Ios w porównaniu do androida w 2013-2015 był beznadziejny jeżeli chodzi o optymalizacje, ale teraz podobno w tych nowych gdzie wreszcie jest odpowiednia ilośc Ramu xd to ten system działa płynnie. Zalezy też to od tego kto co ma na tym telefonie ale jednak jeżeli chodzi o płynność to póki co Apple wypada lepiej w długodystansowych testach
@kiedys-bylem-mlodszy: No i korzystam z iOS na iPadzie. Tutaj jeszcze uchodzi bo od tabletu oczekuję dobrego sprzętu do konsumowania treści i tu iPad się spisuje (i Apple jednak nie olewa tabletów jak Google, tabletowy Android to szajs, większość aplikacji to po prostu rozciągnięte wersje z telefonu). Na telefonie jednak w życiu nie chciałbym tego systemu dla stereotypowych amerykanów. Jest trochę szybszy, fajnie. Szkoda że za to ma masę braków i głupich
@Thunderlane: Ale na tablecie (na telefonie też, ale niewygodnie) możesz podłączyć klawiaturę i odpalić np. Linuksa, czy programy z Windowsa. Wtedy masz lapsa (powiedzmy)
Kup sobie S8 to wypadniesz z kapci


@kobiaszu:
Ostatnio zastanawiałem się nad kupnem Galaxy S8. Podszedłem sobie kulturalnie do salonu Samsunga, obejrzeć ten telefon. #!$%@? Touchwiz zawiesił się już przy pierwszej próbie przewinięcia menu aplikacji xD.