Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami chciałabym, żeby na wykopie powstała aplikacja à la Tinder tylko dla przegrywów. Nie mam żadnych wymagań a taki przegryw spełniałby moje male oczekiwania. Sama nie mam wiele do zaoferowania, więc szukam kogoś podobnego. Na wykopie się gada z kimś, ale właściwie obydwie strony nie widzą w jakim kierunku to zmierza a tak, widzisz zdjęcie, krótki opis i dajesz plusa jak interesuje cie facet/dziewczyna. Nie trzeba się bawić w te wszystkie zagadywania, podrywy, tylko przechodzicie do konkretów. Z przegrywami oczywiście jest różnie i sama trafiałam na takich, którzy mnie obrażali bez powodu a właściwie z jednego powodu: jestem kobietą. Wolę jednak zaryzykować, bo łączy nas chociaż jedno - wykop więc szybciej się zrozumiemy. Wiem, że męskie przegrywy gardzą damskimi bardziej niż męskimi, ale może jednak trafi się ktoś wyrozumiały( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #wykop #tfwnogf #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
OP: @icojamamtuwpisac: ok, będę pamiętać :)

TerminowyHultaj: Poza tym ja też się liczę z tym, że zlecą się ładne dziewczyny(a ja ładna nie jestem) i może zrobią to dla atencji, ale znacznie częściej będą "brane pod uwagę" niż ja i mnie podobne dziewczyny. Różnie może być, ale warto spróbować. Pewnie dostane parę wpisów jaka jestem brzydka, ale jakbym znalazła chociaż jednego który byłby mną zainteresowany to sama dążyłabym do tego
@AnonimoweMirkoWyznania:

Każdy wie, że ładni ludzie podobają się każdemu, ja mówię o związkach.

W dzisiejszych czasach bez pociągu fizycznego związek nie wypali. To mogło działać w starych czasach kiedy rozwód był stygmą na całe życie a staropanieństwo zaczynało się po przekroczeniu wieku studenckiego. Wtedy gdy związek był niejako obowiązkiem a dla kobiet wręcz koniecznością. Dzisiaj na szczęście (chociaż dla stulejek niestety xD) ludzie są nieco bardziej wolni, kobiety świetnie radzą sobie