Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami chciałabym, żeby na wykopie powstała aplikacja à la Tinder tylko dla przegrywów. Nie mam żadnych wymagań a taki przegryw spełniałby moje male oczekiwania. Sama nie mam wiele do zaoferowania, więc szukam kogoś podobnego. Na wykopie się gada z kimś, ale właściwie obydwie strony nie widzą w jakim kierunku to zmierza a tak, widzisz zdjęcie, krótki opis i dajesz plusa jak interesuje cie facet/dziewczyna. Nie trzeba się bawić w te wszystkie zagadywania, podrywy, tylko przechodzicie do konkretów. Z przegrywami oczywiście jest różnie i sama trafiałam na takich, którzy mnie obrażali bez powodu a właściwie z jednego powodu: jestem kobietą. Wolę jednak zaryzykować, bo łączy nas chociaż jedno - wykop więc szybciej się zrozumiemy. Wiem, że męskie przegrywy gardzą damskimi bardziej niż męskimi, ale może jednak trafi się ktoś wyrozumiały( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #wykop #tfwnogf #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jedyne czego potrzebuję po za odzewem ludzi jest wytłumaczenie mi jak tinder działa. wiem takie ogóły że są jakieś parowania itd. a nie będę zakładał tindera, bo jeszcze ktoś mnie znajdzie i nie mam zamiaru tłumaczyć swojemu różowemu tłumaczyć co ja tam robię, bo to w mojej sytuacji chyba jeszcze gorsze niż szukanie znajomości tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) miło by było jakby np. OP mi
  • Odpowiedz
@puzno: masz profil z opisem i zdjęciem, pozycję gps i ustawiasz jaka odległość cię interesuje i jaka płeć. Następnie przeglądasz sobie profile innych osób. Przesuwasz w prawo jak ci się podoba, przesuwasz w lewo jak nie. Jeśli także się spodobasz osobie, którą przesunąłeś w prawo to zostajecie sparowani i w osobnej zakładce możesz sobie z nią pogadać w czacie tekstowym.
  • Odpowiedz
  • 2
jak słyszę teksty typu 'sama nie mam nic do zaoferowania', to czuje sie zazenowana sposobem myslenia niektórych osób.
  • Odpowiedz
OP: @Lissa: nie robię tylko piszę prawdę a że ty uwazasz tak to co z tego? Nie jestem inteligentna żeby nagle zajac sie np. informatyka i tym budzic powidz wśród facetow. Nie jestem i już, taka sie urodzilam. Ladna nie jestem i nie bede. Moge zbierac na operacje ale to troche cos poprawi. Tobie sie tylko wydaje ze to latwe bo pewnie sama jesteś ogarnieta i ładna. Faktycznie dla ciebie
  • Odpowiedz