Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami chciałabym, żeby na wykopie powstała aplikacja à la Tinder tylko dla przegrywów. Nie mam żadnych wymagań a taki przegryw spełniałby moje male oczekiwania. Sama nie mam wiele do zaoferowania, więc szukam kogoś podobnego. Na wykopie się gada z kimś, ale właściwie obydwie strony nie widzą w jakim kierunku to zmierza a tak, widzisz zdjęcie, krótki opis i dajesz plusa jak interesuje cie facet/dziewczyna. Nie trzeba się bawić w te wszystkie zagadywania, podrywy, tylko przechodzicie do konkretów. Z przegrywami oczywiście jest różnie i sama trafiałam na takich, którzy mnie obrażali bez powodu a właściwie z jednego powodu: jestem kobietą. Wolę jednak zaryzykować, bo łączy nas chociaż jedno - wykop więc szybciej się zrozumiemy. Wiem, że męskie przegrywy gardzą damskimi bardziej niż męskimi, ale może jednak trafi się ktoś wyrozumiały( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #wykop #tfwnogf #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
OP: @anetaha: ci co obrażali, mimo dawania szansy nadal zachowywali się agresywnie
@Jewpacabraa: to mnie teraz zawstydziłeś, zapamiętam sobie ciebie :D
@icojamamtuwpisac: ale "xd: to w żartach czy na poważnie?

grupka 'wygrywow' ruchajaca 80% stulejarek


stulejranki są różne i nie każda wygrywowi będzie odpowiadać, poza tym ja nie szukam tylko ruchania ale zwyczajnie partnera, jednego na stałe

wykopowe normictwo robiac heheszki z przegrywow


Też się tego boję i
TerminowyHultaj: Poza tym ja też się liczę z tym, że zlecą się ładne dziewczyny(a ja ładna nie jestem) i może zrobią to dla atencji, ale znacznie częściej będą "brane pod uwagę" niż ja i mnie podobne dziewczyny. Różnie może być, ale warto spróbować. Pewnie dostane parę wpisów jaka jestem brzydka, ale jakbym znalazła chociaż jednego który byłby mną zainteresowany to sama dążyłabym do tego żeby się udało.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}