Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami chciałabym, żeby na wykopie powstała aplikacja à la Tinder tylko dla przegrywów. Nie mam żadnych wymagań a taki przegryw spełniałby moje male oczekiwania. Sama nie mam wiele do zaoferowania, więc szukam kogoś podobnego. Na wykopie się gada z kimś, ale właściwie obydwie strony nie widzą w jakim kierunku to zmierza a tak, widzisz zdjęcie, krótki opis i dajesz plusa jak interesuje cie facet/dziewczyna. Nie trzeba się bawić w te wszystkie zagadywania, podrywy, tylko przechodzicie do konkretów. Z przegrywami oczywiście jest różnie i sama trafiałam na takich, którzy mnie obrażali bez powodu a właściwie z jednego powodu: jestem kobietą. Wolę jednak zaryzykować, bo łączy nas chociaż jedno - wykop więc szybciej się zrozumiemy. Wiem, że męskie przegrywy gardzą damskimi bardziej niż męskimi, ale może jednak trafi się ktoś wyrozumiały( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #tinder #wykop #tfwnogf #tfwnobf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 77
  • Odpowiedz
Czysta kalkulacja. Biorę słabą partię bo nie mogę sobie pozwolić na coś lepszego. Pożądania brak, będzie smutno i frustrująco.


@piotr-wojcieszek: Tak niestety jest, stulejarzy takie panny biorą sobie dopiero jak dojdzie do nich, że u tych dynamicznych nie mają szans, albo mogą posłużyć tylko za panienkę na jedną noc, wtedy zaczynają pisać jakieś głupoty o tym, że liczy się dobre serce itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Richard_Bachman: A co oznacza "nastawiać się na związek"? Na aplikacji randkowej też normalnie się ludzie zapoznają tyle tylko że w domyśle są wolni i mogą się związać. Naprawdę znasz takich co na spotkaniu i po nim zastawiają się czy ta osoba dobrze rokuje czy może olać i ustawiać następne spotkanie? :D
  • Odpowiedz
@piotr-wojcieszek poznales kogoś na Wykopie? I na Tinderze? Moim zdaniem jest zupełnie inna płaszczyzna początku znajomości. Na Tinderze często pojawia się presja i parcie na relację - związek albo seks. Poznając kogoś na neutralnym gruncie, jakim jest np wykop, nie ma tych dwóch czynników - zupełnie jak w normalnym świecie.
  • Odpowiedz
Zgadzam się z @piotr-wojcieszek i @Eugeniusz_Zua, ale chyba specjalnie omijają temat, że obrzydliwym stulejarzom też się marzą 8+/10 i ślinią się jak obrzydliwe psy odwalając cringe akcje xD (ładne zdjęcie penisa, który wygląda jak każdy inny penis). Nie ma w tym nic złego. Ludzie (niebieskie i różowe) dążą do piękna, bo piękno przyciąga. Dlatego trzeba wyglądać tak, aby nie reprezentować brzydoty, a jak jest się manifestacją brzydoty to współczuję losu, ale
  • Odpowiedz
chyba specjalnie omijają temat, że obrzydliwym stulejarzom też się marzą 8+/10 i ślinią się jak obrzydliwe psy odwalając cringe akcje xD


@RobakRewolucjonista: A to w pełni prawda, z tym, że niebiescy w większości potrafią zdać sobie sprawę, że są marną partią i na takie 8/10 mogą sobie tylko popatrzeć i wziąć sobie dziewczynę na swoim badź nieco niższym poziomie. Za to różowe długo potrafią tkwić w przekonaniu, że należy im się
  • Odpowiedz
OP: @Eugeniusz_Zua: @RobakRewolucjonista: macie racje, w sumie głupota z mojej storny bo sama jestem poniżej przeciętnej a wydaje mi się że mogłabym jednak kogoś spotkać. 8/10 nie będę nigdy więc odpuszczam sobie ten pomysł. Fajnie że ktoś tu chce zrobić apke, może ladne rozowe skorzystają a stuleje znajda miłość życia.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}

  • Odpowiedz